Új hozzászólás Aktív témák

  • Songo

    senior tag

    Sziasztok

    Ismét a következő 10 évre keresek egy gamer egeret. Kiszolgált de még azért működő (bár sokat javítgatott) MX510esem helyére.

    1.20-30 nem igazán az összeg lesz a befolyásoló. Annó ez is egy drága egérnek számított a maga 14000ftjával.
    2. Csak új garanciával.
    3.Az alap irodai és általános dolgokon felül napi sok óra MMORPG
    4. Átlagos méretű kezem van. Az MX510 kicsit kicsi pár centi elférne még rajta itt ott hogy kényelmes legyen. de azért használom már jó ideje :D Tenyér ráfektetős vagyok inkább.
    5. nagyjából 1 csukló rántással a teljes képernyő átlót lefedem.
    6. Hüvelyk ujjnál 2 gomb van jelenleg előre hátra. és a görgő gombját használom.
    De el tudnék viselni még 3-4-5 gombot extrába mert jó lenne a játékok alatt.
    Vezeték nélküli szóba sem jöhet. és nem az input lag ami jobban zavarna, hanem ha 1x lemerül amikor kéne tuti kivágnám az ablakon és az azért drága lenne.
    Fotelben ülve egy a fotel karfájánál 3-4centire mélyebben fekvő kis asztalkán egy régi pokrócon egerészek már ős idők óta.
    A MXnek már régnen eltüntek a gumi talpai. akkor kicsit rossz volt de mára tükör simára lett polírozva így nagyon jól csúszik.
    Viszont egy picit könnyűnek érzem ennél azért lehet kicsit nehezebb.

    Azt hiszem ennyi. ha van még bármi szempont ami segít a döntésbe. figyelek. Köszönöm a segítséget.

    (Apropó mi a helyzet a Lenovo gamer egerekkel? A laptophoz vettem egy lenovo gamer fejhallgatót és a buta anyagú olcsó műanyag vacaknak tűnő megoldás nagyon kellemes meglepetést okozott. kényelmes és szépen szól. pedig előtte is minőségi fülest használtam.)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák