Új hozzászólás Aktív témák

  • Fricrich

    tag

    Tisztelt Urak!

    Sikeresnek mondanám a folyamatot aminek a végére érvén visszahoztam egy Diamondback 3G egeret az enyészet küszöbéről.

    Before (by kemotox) - After (1;2;3; 4; 5; 6
    képek.

    Javítások: Japán omronokat kapott a jobb-ball gomb. Pillanatragasztós technikával (köszönet az infóért dobragab kollégának) gomb lötyögés orvosolva, illetve a kongást is jelentősen redukáltam. Piros ledek Razer zöldre cserélve (képek nem adják vissza, de olyan. Egyelőre jobb kézhez alakítva (balos gomboknak lusta voltam kivágni a helyet :DDD ).

    Mivel az oldalsó gumi alkatrész besárgult illetve valamilyen módon rétegesen hámlani kezdett, ezért próba szerencse lapon egy ilyen kínai csodából sikeresen átültettem bele egy újat. Sokan mondták, hogy úgysem fog passzolni. Uraim, a gumi majdnem tökéletesen passzol bele. 1-2 apró módosítás igényel csak. Anyaga is rendben van, keményebb mint az eredeti, szerintem időtállóbb is. Egyébként egyéb külső alkatrészek is használhatóak (pár fölös műanyag pöcök eltávolítása után) mivel 1:1-ben sikerült nekik lemásolni, legalább is külsőre. Erősen gondolkozom a 2 fő gomb áttételén, mivel a gumibevonata nagyon kellemes (ha nem lenne az a hülye felirat az egész tetejét kicserélném).

    No hát így hirtelen ennyi jutott eszembe, kérdés - ha van - tegyétek fel. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák