Új hozzászólás Aktív témák

  • dobragab

    addikt

    Rendezek egy gyors közvélemény-kutatást, az itt épp megjelentekből. Aki itt van, itt van; aki nincs, nincs.

    Szóval meg kéne szavazni, hogy az alábbiak közül melyik egér az, amit a legjobban keresnek.
    Pl: "Kéne egy egér tenyeres fogásra két oldalgombbal 10k alatt, itthoni garival." Szerintem ez a leggyakoribb request, és a legjobban az Alcorra illik rá.

    Szóval azt kéne kiválasztani, amelyiket a legjobban vinnék, persze ha jó lenne. Ár szerint van sorba rakva, azért, mert én se akarom a gatyámat rákölteni :))

    CM Storm Alcor (A3090) 9k
    Rapoo V300 (A3090) 11k
    Corsair M30 (A3090) 12k
    Cougar 300m (A3090) 13k
    EVGA TORQ X5 Optical (S3988) 15k

    Az EVGA kilóg a sorból, már messze van a 10k-tól, és S3988-as. Azért van benne mégis a listában, mert S3988-at még nem kóstoltam. Ki akarom próbálni, a smoothing szóbeszédekből mennyi igaz.
    Arra gyanakszom, csak egy bizonyos DPI felett van benne, épp úgy, mint bármelyik másikban. Persze nem a smoothing az igazán zavaró, hanem a vele járó input lag.

    Az A3090-et meg már kezdem unni :DDD Persze jó szenzor, de semmi "kiemelkedőt" nem tud. Ja és az összes A3090-es (és hasonlóak) szinte pont ugyanolyanok.

    [ Szerkesztve ]

    Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

Új hozzászólás Aktív témák