Új hozzászólás Aktív témák

  • dobragab

    addikt

    válasz ricsiii01 #34248 üzenetére

    Hadd kössek bele a hozzászólásod minden második állításába.

    lézeres egeret
    Miért pont lézeres? Ha az összefoglalót olvastad, elég egyértelműen benne van, hogy egy jó optikai egér jobb, mint egy jó lézeres, ráadásul utóbbiból jóval kevesebb van. (Rosszak persze mindenből vannak.)

    Legalább 3500-4000dpi érzékenységűt szeretnék
    Minek? Ha az összefoglalót elolvastad volna, láthatnád, hogy semmi értelme. Egyrészt 2000 dpi fölött szinte egyetlen egér sem teljesít olyan jól, mint pl. 800-on (jitter, perfect control drasztikus csökkenése), másrészt pedig még über-high érzékenységhez is bőven elég mondjuk 1600 dpi.

    Én 7,2/12,8 cm-en fordulok 360°-ot (csípő/célzás), BF4-ben 800 dpi, 40% in-game, 1366×768. MOHA: in-game sens minimumon (!), ugyanekkora true-sens-hez 1800/1000 dpi-t használok, de csak azért, mert lusta voltam újraméricskélni a beállításokat 1450/800 dpi-hez. 2000 fölöttinek semmi értelme az égvilágon, 800-zal szinte bármi megoldható.

    Ezek után feltételezem, megtaláltad az egérajánlót, és az összefoglalóban lévő egereknek is utánajártál. (Utóbbiak zöme sajnos már nem kapható itthon újonnan.) Egy SS Kana v2 szerintem jó vétel lenne, az van, de azért nézegesd meg az ajánlót.

    Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

Új hozzászólás Aktív témák