Új hozzászólás Aktív témák

  • zippofcy

    senior tag

    válasz $p@rr0w #3389 üzenetére

    Nekem 2005 környékén behalt a fél éves MX 1000-resemben a akksi. (fel le kapdostam a töltőről pár óráig, igaz csak 1x) A cseréjéhez az egeret szét kellett volna szedni (gari ugrik) Felhívtam a Logitech magyarországi képviseletét, ahol legnagyobb csodálkozásomra elnézést kértek és közölték hogy azonnal küldenek egy másikat, csak az USB csatlakozóját vágjam le és küldjem vissza nekik. Levágtam, és MIELŐTT elküldhettem volna, alig 3-4 nap alatt postán megérkezett az új MX 1000res, Svájcból.
    Na ezen az európai színvonalú eljáráson úgy elcsodálkoztam hogy utána pár évig minden cuccom Logitech volt (G15, egerek, stb) Vagyis jól jártak hogy így jártak (el) :D
    (Na azért ők se angyalok, mert gari lejárta után nem foglalkoznak veled egyáltalán, pl G15ömhöz mikor kijelző-szalagkábelt kerestem elküldtek a búsba) Lehet garisnak kellett volna hazudnom :F
    De a tönkrement MX1000resem egy 1000 HUFos nokia akksi + 500 HUFos USB kábel beépítését követően újra működőképes lett, szal én is jól jártam ;]

    Szal ha rám hallgatsz felhívod őket, !megmondod hogy az egered még garis! és jó eséllyel kapsz újat.
    Kivéve persze ha vmi ügyeskedő jó magyar szokás szerint már átvágta őket párszor.
    De hogy kormányzatunk milyen mentalitást kényszerít ránk idestova 60 éve, az nem ennek a topicnak a témája.

    Nekem olyan okos a telóm meg a TVm hogy én már nem rajtuk játszok hanem velük. Társasozni szoktunk.

Új hozzászólás Aktív témák