Új hozzászólás Aktív témák

  • ben88ce

    csendes tag

    válasz zippofcy #2199 üzenetére

    :)

    1. a hozzáadott súly parasztvakítás, egy egér annál jobb minél könnyebb. (annál könnyebben siklik)
    2. állítható DPI szintén, annál jobb minél magasabb, a sensibility-t a gaméban kell beállítani, nem az egeret butítani. (akkor az 5 ezres is jo a 25 ezres helyett)
    3. az USB rate felemelése 1000ms-ra (de min. 500ra) KÖTELEZŐ, enélkül semmit nem ér a "kétmillióDPI"

    Nem csak a súly, ezek a mondatok is parasztvakítások. Abban igazad van: vannak jó és szar egerek.

    4. Razer eXactMat egérpad ... vagy jobb (ha ugyan van olyan)

    Azt nem tudom hogy van-e olyan(ha van egyaltalan olyan hogy "legjobb egerpad"), de legalabb olyan "jó",biztosan. Razer nem talalta fel a spanyolviaszt.

    5. attól jó egy egér hogy high sensivel is megmarad az a pontossága, amit az olcsóbbak csak low sensivel tudnak.

    Szerintem ez mar low sensinel is kijon, hogy mennyire "akadozik" a periferia munka alatt.

    7. a vezetékeseknél fontos hogy a zsinórnak ne legyen "ellentartása", ne befolyásolja a mozgatást. (a régebbi Razerek ezért nem tetszettek)

    Nemtudom mire gondolsz "pontosan", de erre mar feltalaltak jopar eszkozt, hogy ne zavarjon be a zsinor.

    A legjobb egér jelenleg a Razer DeathAdder. Majdnem tökéletes. (lehetne kicsit még könnyebb)
    Az olcsó(bb) egerek közül az egyetlen jó a Razer Krait. Ugyanolyan gyors és pontos mint a DeathAdder, viszont vannak hibái. Ezek

    Ez igy tomor butasag. Nincs olyan hogy legjobb eger. Mindenkinek mas-mas szempontok fontosak, legyen szó erzekenysegrol vagy ergonomiarol. Pl amit az ergonomiarol es a DPIrol irtal butasag, SpawN eveken at -amikor kiemelkedett a tobbi jatekos kozul es megnyert kb mindent- 1.1SE jatszott amit ugye "univerzalis" jobb es balkezes raadasul 400-800DPI(arrol megoszlanak a velemenyek, hogy 3.0 kapott e vagy maradt a 1.1 motor) vagy peldaul ott az MS 3.0(GeT_RiGhT,walle,allen), ezek a napjainkban nagyon közkedvelt egerek. Persze a DA es a Krait is jo eger, na meg az Mx518.

    5eve jatszok csvel, tobb lanon is megfordultam es par csapatban(ismert-ismeretlnekben egyarant). Volt par egerem : 1.1A-Diamondback-Mx510-G1-1.1A-1.1A-3.0-1.1A es a legjobban az 1.1A kedveltem meg sokuk kozul.

    Jelenleg enis eger utan nezek Krait-Deathadder-Mx518 harmasbol vasarolok egy jobbfajtat.

Új hozzászólás Aktív témák