Új hozzászólás Aktív témák

  • nyunyu

    félisten

    válasz Synthwave #15643 üzenetére

    Vagy az MX500-am, ami 7 éves korában halt le
    Vagy a MX510-em, ami idén 6 éves és csak egy kábelcsere kéne neki
    Vagy az MX518, aminek az átlagos élettartama 6-7 év, de nagyon sok első generációs darab a festés kopásának kivételével a mai napig tökéletes.

    Nekem valahogy nincs szerencsem az L egerekkel, egyik sem birta 3 evnel tovabb.

    Na jo, gyarilag japan mikrokapcsolos MM+-t 5 evig hasznaltam, annak mai napig semmi baja nincs, max az, hogy elkopott a hasa.
    Vagy anyam 9 eves MX500-a is jol van, de az napi 1-2 orat van hasznalva netezesre, azt is csak az utobbi 3-4 evben, azelott anyam be se kapcsolta a gepet. :DDD

    MX700-am festese ~3 honapos koraban kezdte megadni magat, aztan 3 evesen tonkrement az elektronikaja.

    MX1000 mikrokapcsoloja 2.75 evig birta, maga az eger abba halt bele, hogy megprobaltam szetszedni az elektronikajat, hogy kicserelhessem a kapcsolot. :(

    Elso MX Revom mikrokapcsoloja birt 2.5 evet, csereltem japanra, ugy ment meg 3/4 evet, azota hulyeskedik az elektronikaja. Felretettem, alkatresznek jo lesz.

    Akkor lett eloleptetve a masodik Revo, azt meg csak fel eve nyustolom.
    Harmadik Revot 3/4 eve csak meloban hasznalom, heti ~40 orat.
    Utobbi kettoben termeszetesen alapbol csereltem a mikrokapcsolokat tartosabbra. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Új hozzászólás Aktív témák