Új hozzászólás Aktív témák

  • Wolfskin

    őstag

    válasz Synthwave #14281 üzenetére

    de miért? az mx400 ugyanaz, csak felinterpolálták a felbontását 1800-->3600-ra. de azt ki is lehet kapcsolni. csak azért merült fel a kérdés, mert találtam mindkettőt. ha mégis a 400-as jönne össze, akkor miben lennék hátrébb? vagy azt egyáltalán ne??? :Y

    ami az egérhasználatot illeti, beismerem, lehet, hogy eddig sötétben tapogatóztam. az is egy külön művészet, akár a motorkerékpár ápolás. sz@r egerekkel/ beállításokkal/ egéralátétekkel kísérleteztem, és ez alakult ki legkevésbé csuklófárasztó kombinációnak. csuklóból 5-7 cm-nél nagyobbakat mozogni már fárasztó, afelett könyökből kell. vagy vállból. nekem ugyanis lent van a csuklóm (annak is a jobb oldala) az asztalon, azon támaszkodik a karom, és jobbra balra azt forgatom, előre hátra pedig az ujjaimmal tolom az egeret.
    lehet, ha lenne végre egy nagyobb egerem, amire rátehetem a tenyerem (akkor még rímelne is), és ha még így is csúszna, akkor hosszú távon sem lenne fárasztó nagyobbakat mozdulni. de lehet, a széket is magasabbra kellene állítani. kicsit úgy érzem magam, mint Neo: sejtettem, hogy valami nincs rendben az egér körül... és akkor találtam rá erre a topikra. :R

    [ Szerkesztve ]

    ''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

Új hozzászólás Aktív témák