Új hozzászólás Aktív témák

  • laca500

    aktív tag

    válasz 7Heads Drago #94054 üzenetére

    Nem tudom mi lehet még a probléma, kétszer vettem le, és pasztáztam át, MX4-es paszta lett alátéve. A proci topikjában is sokan panaszkodnak, hogy nagyon melegedős ez a típus. Nem tuningolok, itt is csak a proci feszültségét vettem lejjebb (ajánlásra), hogy ne menjen 90 fokig a hőfok. Végül is, így megáll 75 környékén, csak fullon pörögnek a ventik, de így teljesítmény vesztés van. Szeretem a csendet, ezért érdeklődtem, hogy esetleg egy újabb, jobb hűtővel kivitelezhető-e, hogy ne keljen lejjebb venni a feszültséget, a ventik meg ne pörögjenek ennyire.
    Na de akkor, ha jól gondolom, szerinted nincs értelme a cserének!?

    #94053MarkusSchulz
    Köszi.
    Majd én is megnézem valami húzósabb játék mellett is.
    Hány %-on mennek a ventik, hogy tartja ezt a hőfokot?
    Jól látom, hogy a cpu feszültség 1.3000V-ra van maximálva?

    Nem hiszem, hogy vastagon lenne a paszta felkenve. kb. egy bosószemnyinél egy picivel kevesebbet szoktam középre tenni, és mindig átlósan húzom meg a csavarokat.

    [ Szerkesztve ]

    Alaplap: MSI X470 GAMING PRO CARBON + VGA: EVGA RTX 3070 Ti 8GB GDDR6X FTW3 Ultra + CPU: Ryzen 7 5800X + RAM: G Skill Aegis F4-3000C16-8GISB 16GB kit + SSD: Samsung NVMe 970 EVO + Táp: Cooler Master V750 Gold V2 + CPU hűtő: Be Quiet DARK ROCK PRO C1 + Ház: Be Quiet Silent Base 802

Új hozzászólás Aktív témák