Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Screeper

    újonc

    Sziasztok!

    Szívesen segítek bárkinek, aki billentyűzetet szeretne venni, de nem tudja pontosan, hogy mit. Ha már kinéztél magadnak egyet, de nem vagy teljesen meggyőzve, hogy tökéletes akkor is segítek. :)

    Csak írj rám privátban BÁRMI bizonytalanságod vagy kérdésed van billentyűzetválasztással kapcsolatban!

    - PB

  • Screeper

    újonc

    Sziasztok!

    Korábban már írtam ide és úgy láttam nem teljesen értitek, hogy miről beszélek. Próbáltam rövidre fogni magam és emiatt nem volt egyértelmű mit is akarok, ezért elnézést kérek.

    Úgyhogy akkor most leírom hosszabban, hogy mit is tudok segíteni:
    Valószínűleg mindenkinek más és más problémái vannak, ezért nem írok le minden lehetséges esetet, csak körvonalakban, hogy mire számíthattok.
    Elméletileg mindenki aki ezt olvassa billentyűzetet szeretne venni, de nem tudja, hogy melyiket. (Ez elég logikus :D)
    Kinézhetitek a gyártó weboldalán meg árukeresőn a billentyűzet adatait, nézhettek róla videókat, visszajelzéseket, mindent megbeszélhettek itt PH-n és ha nagyon szerencsések vagytok esetleg a Media Markt-ban nyomogathatjátok a gombokat pár percig. Én viszont megoldom nektek, hogy olyan körülmények között próbáljatok ki billentyűzeteket ahogyan használni fogjátok a jövőben.

    Ha felkeltettem az érdeklődésedet és további infókat szeretnél megtudni nyugodtan írj rám privátban és minden részletet megbeszélhetünk. :)

    - PB

Új hozzászólás Aktív témák