Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csandi

    őstag

    válasz Xever #67318 üzenetére

    Többparaméteres, ahogy a bill hangja és hangereje is, nem csak a switchtől függ.

    Pixel-ben meglehet nyomkodni ilyesmiket, de nem biztos, hogy pont azzal a switchel vagy pont az a modell kint van ami téged érdekel.

    Én mostani kínálatból nem nézelődnék egyébként ennél tovább a helyedben, szerintem jobbat ami ugyanilyen szinten kipipálja az összes igényed senki nem fog ajánlani ebben az árban :) De ugye élhetsz elállással is ha nem tetszik.

    Hogy mire figyelj: háát, a 3 nagy switch fajta közül (clicky, tactile, linear) mindenki mást szeret, ez preferencia, de egyértelműek a clicky a leghangosabb (mint az mx blue). Talán amit ami a leguniverzálisabb azok a tactileok (pl. brown) viszont amit küldtem bill-t ha megnézed floating designos, ami azt jelente, hogy a ház nem nyúlik fel a switchek mellé hanem a kupakok csak "lebegnek" ami miatt több hang szivárog ki a gépelésből ami miatt én ezt ha fontos a csendesség akkor csak silent reddel venném. Ha van olyan aminek rendes háza van akkor abból egy barnát, vagy nem silent redet is nyugodt szívvel ajánlok, viszont szerintem az igényeidet ismerve ennél jobbat olyanból sem fogsz találni. Emellett ugye a kupakok minősége is egy fontos szempont a gépelési élményben és tudtommal magyar PBT-t csak a Varmilo ad.

    Enton: az igényei között látod, hogy odaírta, hogy ne kelljen építgetni, legozni, kenegetni, hanem plug n play legyen :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák