Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Xever

    csendes tag

    válasz Csandi #67311 üzenetére

    - Ebből is látszik, hogy nem értek hozzá :)
    - Numpad jó lenne ha lenne, de nem feltétlenül szükséges.
    - Kerestem összehasonlításokat de kb olyanokat találtam, ogy 1-2 mm-el rövidebb az út vagy máshol "kattan" hangerőről nem igazán találtam semit.

    Ha nem veszett el minden, akkor hol van?

  • Enton

    addikt

    válasz Csandi #67311 üzenetére

    Na azért vannak jó blue-s billek is, persze már egy kicsit drágábban és forrasztani kell az alanyt(tokat)(vagy kell egy ismerős aki ezt brahiból megcsinálja!):

    Esetleg egy gmmk tkl vs full plusz outemu silent grey or white? Már csak legózni kell de egy kupakszett még pluszba lenne felára 40e-ren felül. :(
    De van fullos reddragon is hotswap ilyen silent duohoz.

    Ledek/világítás zavar csak ki kell iktatni a ledet magát vagy jófélére cserélni ha van rá mód.

    Igazán halk már ennyiért nem kiváltság, mintsem kis munka kérdése már.

    Silent redes teli deszkák se nagyon vannak már ennyiért maximum nagy akciókkal blackfriday-kor. :(
    Szomorú, ezt a ducky-t még 30e-ért vettem másfél éve kb, 1 éves kicsit koszosabb állapotban de megérte gyakorlónak.

    Pedig eskü, én is csak egy sima pandás kupakot/bill-t szerettem volna azóta lett 5-6 új billentyűzetem, egyet vissza is küldtem amazonnak a drevot. Mondjuk ezt sajnálom is azóta kaphatatlan státuszban van és még drágult is :(. Meg kellett volna tartani azt is. Nem volt az se rossz a brown-nal.

    "mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

Új hozzászólás Aktív témák