Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ftomi3

    csendes tag

    Sziasztok!
    Pár hete már utána olvasgatok hogy s mint lehetne a legpraktikusabb gamer pc-t összeállítani 230 ezer forintból monitorral együtt(egér billentyűzet van).
    Nagyjából összeállítottam magamnak egy gamer gépet és szeretném ha véleményeznétek, illetve tapasztalatokat írnátok róla.Tuningolás nem érdekel.
    alaplap:Asrock H97 anniversary
    processzor: i5-4440
    memória: kingston 2x4 1600mhz ddr3 hiperx fury
    videókártya: na itt problémába ütköztem nem igazán tudok választani felmerült a gtx960 r9 280x vagy 285 illetve az r9 380
    merevlemez: 1T toshiba 32MB sata3
    táp: fsp 500w hexa+
    zalman t5 atx mini ház(igazából ezt csak ajánlották nem tudom mi elenne ideális)
    artic freezer 7pro hűtő
    és legolcsóbb optikai meghajtó
    monitor téren nem sikerült még utánajárnom mi lenne a a legjobb választás ezért még nincs kiszemelt darab.
    Illetve úgy gondoltam ennyi pénzbe nem igazán fér bele egy ssd azt majd esetleg késöbbiekben vennék hozzá

  • ftomi3

    csendes tag

    Sziasztok!
    150-200 ezer forint között szeretnék gépet vásárolni(monitor is az árban) főképp játékra (dota 2, sajnos csak 4 éves gépignyt találtam hozzá am inem hiszem hogy releváns,Full hd 60 fps), illetve másodsorban filmnézésre.Fontos szempont a megbízhatósg,garancia. A a gépet 3-4 évre tervezem, bővíthetőség nem szükséges, mert csak kis gépigényű játékokkal játszok..Amivel rendelkezem egér,billentyűzet illetve egy 120 gb-os ssd. Illetve tudnátok pár megbízható helyet mondani ahonnan érdemes megvásárolni az alkatrészeket?A válaszokat előre is köszönöm

Új hozzászólás Aktív témák