Új hozzászólás Aktív témák

  • TSEGAH

    csendes tag

    Üdv!

    Megkértek rá, hogy segítsek összeállítani egy elég specifikus konfigurációt, de kicsit elakadtam benne. A dolog lényege az, hogy két kijelző legyen rákötve, mindkettő fullHD. A gép célja pedig az, hogy egyszerre több flash tartalmat jelenítsen meg, ezek lehetnek szimpla flashjátékok, de akár HD(720p) videók is. Eddig még nem is lenne olyan bonyolult, de a probléma az, hogy ezeket elég nagy mennyiségben kell megjelenítenie (15-20 böngésző ablak). Az hogy ez miért kell az nem az én gondom és nem is kérdés, amit tudni szeretnék, hogy mi kell ehez?

    Próbaképp elindítottam egy rakás flash animációt a gépemen (phenom2 955 / hd5770 / 4gb ram), itt nem is volt probléma.
    Következő próbaképp elindítottam 20 youtube videot, a vége felé összeomlott a chrome flash plugin, itt úgy láttam RAM limites lett a dolog.
    A következő próba 720p youtube videók indítás, itt viszont már 6-7 után szaggattak.

    Megnéztem mi pörög a gépben, de igazából se a CPU, se a GPU (vram se), se a RAM nem volt még fél gőzön sem. Milyen limitbe ütköztem és mi az a konfig, ami ezt a lehető legkisebb fogyasztás mellett meg tudja valósítani? CPU, GPU, RAM hármas érdekel csak, a válaszokat előre is köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák