Új hozzászólás Aktív témák

  • balpis

    őstag

    válasz charg #4317 üzenetére

    Az Asrock lapok ár/teljesítményben mostanában jók.
    A Giga gyengére sikeredett, az Asus drágább, s az MSI is. Ráadásul az asrock ventivezérlése kifejezetten jól sikerült a 1155-ön.
    Persze lehet Asus lapot is találni, ha valamirt azt szeretnél, de ugyanannyiért gyengébb felszereltségűt találni csak.

    melyik VGA sok? Nem is látom, hogy kaptál volna bárkitől ajánlatot...
    bár a (#4288) akár neked is jó lehet, de szerintem minden szempontból erős.

    Lehet, én vagyok értetlen, de az sem lett világos, hogy kell HDMI + 2 monitort akarsz, vagy 2 db HDMI legyen. De tegyük fel az előbbit. És 2 DVI csatlakozójú monitorral - amelyek felbontását még most sem ismerjük...

    Szóval egy olcsóbb megoldás, ami még elég lehet kb.

    alaplap: Asrock H61M/U3S3 ~17k
    CPU: intel Pentium G620 ~15k
    RAM: Kingston 1*4GB 1333MHz DDR3 ~5.5k
    VGA: VTX3D VX6770 1GBD5-HV2 PCIE ~26k
    táp: FSP400-60APN ~10k
    Sum ~74k

    Az alaplapon is van mindenféle VGA csatlakozó, a VGA-n is, kombinálhatod is őket, pl. film nézés az alaplapról, játék a VGA-n. Az alaplapon USB3, SATA3 csatlakozók is vannak.

    Régebbi játékokhoz ennnél erősebb, drágább VGA felesleges lenne. ha újabbat is akarsz, akkor erősebb CPU és erősebb VGA is kell, pl.
    CPU: i3-2120 +15,5k
    VGA: SAPPHIRE 11180-00-20R HD6850 1GB GDDR5 PCIE +10k (2 DVI + HDMI kimenettel)
    De ehhez már az FSP APN-nek kevés lehet a csatlaozója...
    Sum: 100k

    Esetleg egy olcsó, de jó moduláris táppal: SHARKOON WPM 400W ~15k (vagy ha hosszabb távra, esetleges gépfejlesztésre tervezel, akkor lehet egy ezressel drágábban az 500-as is)

    [ Szerkesztve ]

    notebookba (lenovo T400-ban volt, de sok másba is jó) SATA-I HDD caddy eladó

Új hozzászólás Aktív témák