Új hozzászólás Aktív témák

  • Gery0505

    tag

    Sziasztok!

    Sok vívódás és keresgélés, mérlegelés után végre összeállt az új konfigom. Nem volt egyszerű összeállítani, mert meg kellett ismernem az alkatrészeket, és persze magamban is felmérni az igényeimet.
    Kérlek nézzetek rá, hogy rendben lesz-e, és akkor véglegesítem a dolgot.

    Lap: ASUS P8Z77-V Pro (Végül emellett döntöttem, mert sok jó szolgáltatása van, és a sok fázis miatt még bírni fogja a tuningot is.)
    Proci: INTEL Core i5-3570K 3.40GHz 1155 BOX
    Memória: KINGSTON 8GB HyperX PnP DDR3 1600MHz CL9 KIT KHX1600C9D3P1K2/8G (Ezt a típust megtaláltam az alaplap memória támogatottsági listában.)
    DVD író: ASUS 24x DRW-24B5ST (SATA, Fekete) Gondolkodom egy Bluray olvasóval kombinált DVD írón is, de nem tudom megéri-e. Elég drágák még a Bluray filmek, így olvasó még nem nagyon szükséges. Inkább majd ha már olcsóbbak lesznek a BD írók akkor érdemesebb lesz majd egy BD írót beszerelni.
    SSD: KINGSTON 90Gb SSD V+200 Series (SVP200S37A/90G) A 90GB-os mellett döntöttem, egy kis pénzspórolás miatt, szerintem az oprendszer rá fog férni.
    HDD: WD 1Tb SATA-III 64Mb HDD (WD10EZRX)
    Ház: CORSAIR OBSIDIAN 550D Ezen még gondolkodom, mert egy kicsit sokallom az árát, bár nagyon tetszik és a beépített ventik miatt is érdekes.
    Táp: FSP Aurum 650W Active PFC Gold 12cm Modular
    Monitor: DELL U2410M
    A végösszeg kb. 318500 Ft lesz.
    Videókarit majd későbbre tervezem, addig marad az alaplapi HD4000-es.

    "Failure is always an option." Adam Savage

Új hozzászólás Aktív témák