Új hozzászólás Aktív témák

  • milan26

    senior tag

    válasz palfitom #139782 üzenetére

    Köszönöm a gyors és részletes választ!

    Ez így rendben szerinted? Házat én választottam saját kútfőből, mostani is ilyen, nagyon masszív és sok HDD elfér benne.Viszont nem alsó tápos, nem tudom ez számít-e. Régen mintha hallottam volna olyat, hogy így beszívja a táp a proci melegét, és az nem tesz jót neki.

    http://www.kepfeltoltes.eu/images/2019/02/199Screenshot_2019_02_25_.png

    Illetve két dolog aggaszt.

    procinál:

    "Üdv! Sajnos én pórul jártam , ezért írom, mindenki figyeljen mindenképpen kérjen bios frissítést, főleg ,ha új alaplapot vásárol hozzá, mert halott lesz a gépe. A processzornál sehol nincs erre vonatkozó figyelmeztetés feltüntetve."

    "Üdvözlök mindenkit!
    Sajnos én is pórul jártam. CPU debug LED világít és se kép, se hang. Hiába van az alaplap gyártói oldalán a támogatott processzorok között, akkor sem működik. Most várhatom a stock procit, mire az AMD megküldi, mert állítólag (IT-s kollégáim szerint) azzal lesz lehetőségem BIOS-t frissíteni és akkor működni fog. Gratulálok az AMD-nek!"

    háznál:

    "AMD AM4-es alaplapnak 3 SATA portját nem lehet használni a ház ostoba kialakítása miatt."

    "ATX Gigabyte alaplap alsó SATA aljzatokba nem lehet bedugni a csatlakozót!"

    Kell ezekkel foglalkoznom?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák