Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bluyoo

    nagyúr

    válasz Pete55555 #54973 üzenetére

    Kezdjük azzal hogy a tápellátása koránt sem ugyanaz (max. a számában. Ráadásul az ASRock megoldása "csupasz" mint ahogy a B85M Pro4-is (ok , ott legalább már nem a melegedősebb D-PAK MOSFET-eket alkalmazták). Bár ez egy Pentium mellett talán mindegy is. :)
    Audio terén viszont nem mindegy hogy egy Realtek ALC892 codec vagy egy ALC662 kelti a zajokat.
    A SATA portokban sem értelek. 2db SATA3 port 90° -ban elforgatott egyet meg meg tudsz oldani egy 90°-os SATA kábellel. Mindenesetre ha neked megfelel egyértelmű hogy megvan a lapod. :) Amúgy sem a szívem csücske a Giga. :DDD

    (#54971) zibo73
    Szia!
    Egyértelműen az Asus megoldása! De honnan veszel 15K-ért egy M5A97 PRO-t? :)

    (#54972) mate3553
    Szia!
    LGA1150 Original Haswell chipsets.
    Az Asus H81I-PLUS az mITX-es lap. Ha chipset szinten sikerül dönteni máris megvan a lapod. Én a H81-et talán kihagynám. A felsoroltak közül egyértelmű hogy a H87-PRO a legfelszereltebb viszont ugye ~5K-val drágább pl. a B85-Plus-nál. Arany középút a B85-PRO lenne de nem is emlékszem rá hogy itthon láttam volna. Szóval kizárásos alapon maradt a B85-PLUS hacsak nem beszéled rá magad a plusz 5K-s költségre és befektetsz a H87-PRO-ba. :)
    Miért nem jó a mATX? Szerintem a kis Vanguard B85 jó választás lehetne.

    (#54974) kromatika
    Szerintem alapszabály ha jól működik a rendszer ne frissítgesd az UEFI-t! Az eseted is bizonyítja "Az ördög nem alszik!" :DDD Több mint valószínű nem fog menni a régebbi vissza tétele. De érdeklődj egy BIOS-os topic-ban hátha .... Régebben valahol olvastam hogy egyes régebbi verziójú frissítőprogrammal ment a dolog bár az Asus Update volt .... De hogy jelenleg az MSI-nél , vagy éppen az ASRock-nál mi a helyzet azt nem tudom.

    [ Szerkesztve ]

    Bazinga!

Új hozzászólás Aktív témák