Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bazsee71

    őstag

    válasz hito #68907 üzenetére

    Hát nem tudom hol tájékozódtál, de elég ha csak a fórumot visszaolvasod NX30 témában, vagy pár értelmesebb tesztet megnézel. Próbáltad egyébként? Nekem sajnos volt szerencsém.

    Ultragagyi műanyag borítás, botrányos EVF (egyszerűen tényleg kritikán aluli, érdemes megkukkolni), Hybrid AF ellenére lassú, az objektív olyan mint ha két tejfölös poharat tologatnál egymásba, fakó színek, APS-C létére zajos képek. De hogy mondjak jót is: jó a fogása, és frankó a forgatható kijelző, mint funkció, és mint képminőség terén is. Egy fényképezőgéphez azért ez elég kevés, lássuk be. Ha valakinek volt már a kezében minőségi szerkezet, akkor hamar leteszi az NX30-ast. Őszintén mondom, hogy kár érte, mert lehetett volna egy ütős konstrukció is (papíron az is), én is azért szavaztam neki bizalmat egy próbára.

    Szerk.: D5000 utódját kerestem, mikor hozzám került. Lehet emiatt volt olyan kiábrándító. Mikor mentem kipróbálni az E-M10-est, félve néztem bele az EVF-be az NX30 után (az volt az első találkozásom elektronikus keresővel), aztán csak pislogtam. Pedig az Olyban sem a kategória csúcsa van, de ég és föld a kettő. Persze senkinek nem kell elfogadni a véleményemet, azt viszont erősen javaslom, hogy vásárlás előtt ha van rá lehetősége, valahol próbálgassa kicsit. Na meg vegyen a kezébe pár készüléket, hogy legyen összehasonlítási alapja.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák