Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • aujjobba

    addikt

    válasz sunavlys #59510 üzenetére

    Oda kell figyelni.
    Nekem erste van, SMS-t küldenek fordulónapon a tartozásról, amit aznap át is utalok.
    A készpénzfelvétel horror kamataira: egyszer sikerült a postán a kártyával fizetni, ami akkor még nem számított vásárlásnak.
    Nyilván vontak rá kamatot hóvégén, de mivel tízezres nagyságrendű volt a költés, talán 100-200 forint volt az egész “horror” kamat.
    Így azért mégsem viszi el több évnyi visszatérítés összegét.
    2012 óta használjuk, főkártya plusz a feleségemnek társkártya, amit kártyával lehet fizetni minden erről megy.

    szerk.: ATM-ből valóban tilos pénzt levenni vele, azt a készpénz felvételi limit 1 Forintra állításával biztosítottam be, hogy véletlenül se történjen meg.
    A fent említett postai buli nem volt vásárlás, de készpénz felvétel sem, azt hiszem POS tranzakció vagy valami hasonló lett a megnevezése.
    Tehát ATM díjat (ami horror) nem kellett fizetni, kamatot viszont igen.

    [ Szerkesztve ]

  • MrCsiT

    addikt

    válasz sunavlys #59510 üzenetére

    Azért elég meredek hitelkeret kell ahhoz, hogy a kb. 40% THM egy hónapra eső része "több.évnyi" hasznot elvigyen. HA tartja valaki a max gyűjtési keret miatti 200- 250e Ft-os hitelkeret méretet és nem kér 1M-s keretet, ezt kb. lehetetlen összehozni az Erste MAX hitelkártyával.

    Amúgy nálam 10-n van zárás(már amikor rá nem alszanak, vagy hétvégére nem esik, akkor 11-12 lesz a napja) tehát ha 25-ig 2 hét nem elég, hogy valaki felébredjen és visszafizesse, akkor vaslóban fizet kamatot, de a termék nem arra való, hogy ne fizesd vissza, hanem arra, hogy okosan spórolhass vele.

    "Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

Új hozzászólás Aktív témák