Új hozzászólás Aktív témák

  • Yager01

    senior tag

    válasz Yager01 #83503 üzenetére

    Korábban érdeklődtem a KH Tbsz-el kapcsolatban, hogy érdemes e megtartani és nem csak az újonnan nyitott KBC Tbsz en adni venni. Az itteni olvasatok alapján mindenki ETF-et meg állampapírt javasol a befektetési alapok szóba semi jönnek. Gondolom ennek a magasabb ktsg az oka illetve az is talán, hogy a bef.alapok mögött sokszor ETF -ek állnak amiket meg lehet venni direktbe is pl. KBC-n keresztül. Van valaki aki meg tud győzni arról, hogy érdemes tartani a banki TBSZ-t és azon is venni valamilyen K@H befektetési alapot vagy tök felesleges és érdemesebb megszűntetni esetleg transzferálni KBC-hez... :F
    Full felejtsem el a befektetési alapokat?

    Van egy 11éves UnitLink cuccom is amibe évente 2x125e Ft-ot toltam. 12 év után lesz 100% a visszavásárlási érték de ehhez még be kell tolni 250e Ft-ot és ki tudja, hogy a benne lévő papírok addig mennyit hoznak. Végre rá szántam magam, hogy megszűntetem (most várom, hogy pontosan mennyit adnak érte) és betolom PMAP-ba mert ha a jövő Decembert veszem alapul akkor is sztem többet hoz a PMAP mint akármilyen életbiztosítással kombinált cucc. Persze ahogy jeleztem ezt feléjük emailben azonnal hívtak, hogy maradjak, mert hülyeség ilyenkor exitelni ...

Új hozzászólás Aktív témák