Új hozzászólás Aktív témák

  • julius666

    addikt

    válasz Hi!King #73989 üzenetére

    Az én voltam, köszi az akkori válaszaidat! Közben megérdeklődtem üfsz-nál és hivatalosan is OK a Wise utalás. Őket igazából csak az érdekli, hogy egyedi IBAN-od legyen, ne valami gyűjtőszámla legyen ahonnan/ahová a pénzt küldeni akarod. A weboldalon a FAQ hibás.

    Végül nyitottam is Captradernél fiókot, nem volt a legegyszerűbb persze a folyamat, de azért elviselhető volt (akik esetleg a jövőben visszakeresve megtalálnák a hsz-em: self employment esetén magadat kell beírni employernek, illetve chaten érdemes zargatni őket, emailben nem mindig válaszolnak).

    Ami elég zavaró: a client portal/mobil app eléggé esik-kel, SMS-ek nem jöttek meg, össze-vissza service hibákat kaptam, stb. Most éppen működni látszik. Nem tudom ez mennyire jellemző, nem-e csak friss accountoknál nem kóser valami (nem szinkronizálódik le a fiók minden alrendszerükre még vagy valami hasonló). RC-t sokan szidjuk milyen fapados, de az azért működik cserébe... :U

    Ja meg kaptam egy ilyen elfogadandó szerződést:
    Interactive Brokers Central Europe Zrt. Fractional Share Trading Disclosure

    IBCE? Wtf? Captradernek köze nem kéne hogy legyen az IBCE-hez. Erről tudsz valamit?

Új hozzászólás Aktív témák