Új hozzászólás Aktív témák

  • Stanlee

    őstag

    válasz kovisoft #45378 üzenetére

    Nem tudom hany eves vagy, de amikor elkezdtem dolgozni, akkor mar be kellett lepnem a MANYUP-ba, nem volt valasztasi lehetosegem, mert az olyan jo es kell. Ez most mar nincs, mert megsem olyan jo es megszuntette egy masik kormany.

    Emlekszel meg a lakastakarek penztarra? Anyukam 98-ban elkzedett bele gyujteni, teljesen mas feltetelekkel kotottel szerzodest, kaptal tamogatast az allamtol, mint ahogy en kothettem 2008-ban. Oh wait, megszunt mar lassan egy eve, elt 20 evet.

    Emlekszel meg az allamilag tamogatott lakashitelre, az elso orban kormany idejebol? En amikor tervezgettem az elso lakas vasarlasat, meg szamoltam vele, mire odakerultem 2006-ban, addigra megszunt, elt talan 4 evet.

    Amikor elkezdtem megtakaritani, nagyjabol 15 eve, akkor nem volt TBSZ, most van, gondolod amikor nyugdijba megyek legjobb esetben is 30 ev mulva, akkor tutibiztos lesz TBSZ? en nem, de meghagyom neked a remenyt, hogy lesz TBSZ ugyanolyan feltetelekkel, mint most.

    “Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

Új hozzászólás Aktív témák