Új hozzászólás Aktív témák

  • Cathfaern

    nagyúr

    válasz Dare2Live #31605 üzenetére

    Hirdetményben:
    "A upc partnerkártya főkártyaként a UPC Magyarország Telekommunikációs Kft. ügyfelei (továbbiakban UPC), illetve a fogyasztási címen lakók által igényelhető,
    továbbá minden olyan fogyasztó számára, aki írásban jelezte, hogy a upc ügyfele kíván lenni. A upc partnerkártya társkártyaként bárki számára igényelhető, aki
    megfelel a Budapest Bank társkártya igénylési feltételeinek. A upc partnerkártya Budapest Bank fiókban történő főkártya igényléséhez szükséges (ez az igénylési
    feltétel alól kivételt képeznek a következő számlacsomagokkal rendelkező ügyfelek : DEX, DPX és DE2) az igénylő lakcímév re szóló, 90 napnál nem régebbi UPC
    számla vagy új fogyasztó (aki még nem rendelkezik számlával) esetén a fogyasztó és UPC által aláírt 90 napnál nem régebbi szolgáltatási szerződés bemutatása."

    Egyébként csak én vagyok kiakadva azon, hogy a bankok mindig eldugják a hirdetményeket? Ott van az oldal alján, hogy "részletes infókért lásd a hirdetményt" vagy hasonló szöveg, de nem képesek odatenni egy linket, hogy itt a hirdetmény. Nem, van egy külön "mindenféle dokumentum" oldaluk, akkor 200 nem feltétlen egyértelmű nevű pdf-ből keresgéld ki, hogy melyikben van az ami téged érdekel :W Én simán kötelezném őket, hogy minden információs oldal aljára direkt linket tegyenek be arra a dokumentumra ahol minden infó megtalálható, mert az apróbetűs, részletekért lásd hirdetmény szöveggel nem sokra megy az ember.

    Szerk: Amúgy emlékeim szerint olyannal lehet játszani, hogy kötsz valami előfizut UPC-vel a nevedre, szerződéssel becsattogsz bankhoz, megkötöd a UPC-s hitelkártyát, majd ha megvan a hitelkártya UPC-hez visszacsattogsz és lemondod a szerződést. Ugyanis a jelenlegi szabályzat szerint csak a hitelkártya megigényléshez szükséges a szerződés, "fenntartásához" nem. Aztán persze ezt bármikor megváltoztathatják.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák