Új hozzászólás Aktív témák

  • attiati

    veterán

    válasz Morris #25769 üzenetére

    Akkor ez életmód kérdése, és nem embertípus kérdése, nem?
    Vidéken is csak olyan helybe szabad pénzt és energiát pakolni, ami tartósan fellendül és bevándorlás van a településre. Vidékről jöttem én is, és az a legnagyobb bajom a vidékkel, hogyha te tudsz is boldogulni, a többség nehezen tud. Kevésbé akarnak az emberek tájékozódni. Látszik a diákokon, hogy kevesebb lehetőségük van tanulni, szórakozni. Burokban élnek. Álláskeresőként is kevesebb lehetőséged van. Egyszerűen úgy minden információból kevesebb jut el hozzád vidéken, áll az élet. És minden döntésben lehet érezni, hogy első Bp és csak utána jut pénz mindenhova máshova. Cserébe kosz, zaj, bűz és rohanás van és közöny. De ezeket talán még mindig el lehet kerülni. Szerintem azok a legszerencsésebbek, akik Pest megyébe születtek, vagy valamelyik bp-i kertvárosi részen nőttek fel, aztán még mindig eldönthetik, hogy akarnak e élni a bp-i lehetőségekkel, vállalva a hátrányokat.

    "Úgy tervezem, hogy a havi törlesztőrészletet termelje ki az albérlő."
    Ott még nem tartunk, hogy hitelből is megérje kiadásra lakás venni.
    Szerintem max 5-8% körül vannak a bruttó, adózatlan albérleti hozamok. Mennyi a THM-ed?
    (ha meghagyod a hiteledet, és van megtakarításod, akkor ez tulajdonképpen az a helyzet)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák