Új hozzászólás Aktív témák

  • BÁ Nutrition

    addikt

    válasz -v- #24032 üzenetére

    pl mikor a milliomos a szomszedban[link] cikknel csinalt egy kalkulatort hogy mennyit takaritananak meg aztan 30 ev megtakaritas(havi 100ezer) utan mar 230 millional jar jelenertekben a kalkulatorban meg egyreszt eleve mas van es az is hibas mar alapesetben ahogy beallitotta hogy 8% a hozam 5 az inflacio es kevesebb a jelenerteke kb46millio pedig 48at tett be es vegig pozitiv volt a hozam az inflaciohoz kepest

    szal a vegen hogy hogy gyult ossze neki a millio dollar jelenerteken az talany

    volt az ingatlanberbados kalkulator az is ossze van csapva szertintem, kiszamolja hogy egy lakast(asszem 12 milliost) kb 175ezerert kell kiadni havonta h megerje. ami minden csak nem realis. persze a forumban irta h ez csak egy kalkulator ird at ha nem tetszik csak a gond hogy eleve hulyen van osszerakva, belekeveredik a kamatoskamat szamitasokba.

    azt se tudom hogy most vannak-e meg olyan lekotesek ahol havonta hozzairjak a tokehez a kamatot
    lehet van, nem neztem me`g meg, de mindenhol evi 2% korul mozognak mondjuk es azt valszeg mar eleve ugy irjak ki h ha hozzairjak akkor azzal novelten. de ezzel nem vagyok tisztaban
    mindenesetre az ingatlankiadasnal is hozza lehet meg venni azt is hogy ami bevetel bejon belole azt egybol lekotod. de nem is ez a lenyeg hanem h feluletes szerintem meg igy is az egesz

    ezeket nem fikazasnak szantam amugy, csak neha ugy elkezdenek ropkodni a milliok mikor ki akar mutatni valamit h csak lesek :U

    youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

Új hozzászólás Aktív témák