Új hozzászólás Aktív témák

  • Tibiajax

    nagyúr

    sziasztok, ismét itt..
    egy hete van meg a seasonic prime gold 650-es tápom, és ezzel sem vagyok elégedett..emlékeztek, a lehető legcsendesebb - de még nem fanless - megoldást keresem, kutatom....

    a táp -nyilván- kiváló, a csomagolásától elájultam, ez mind ok, és halk is nagyon, amikor bekapcsol a ventije.
    a problémám azzal van, hogy gyakorlatilag csak netezem, háttérben deluge-gal torrent seed megy és más semmi. és így is bekapcsol a venti, nagyjából egy 5-10 perc után.
    de még csak nem is ez a legfőbb gondom, hanem az, ahogyan működik ennek a csoda seasonic-nak a venti-kezelése: tehát bekapcsol, pár mp.re, majd leáll. bekapcsol, majd leáll. bekapcsol, leáll. és ezt csinálja, nagyjából 30mp-es szünetekkel, folyamatosan.. most a darab a szar, amit kifogtam, vagy ez mind ilyen? van valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata?
    most egyelőre úgy állok, hogy holnap visszaviszem a bótba, de ha valakinek van ötlete..

    a szobában nincs meleg, sőt, lent van a földön a gépház, ami ráadásul még nyitott is..

Új hozzászólás Aktív témák