Keresés

Aktív témák

  • lsc

    nagyúr

    válasz CsiguszMaxim #43280 üzenetére

    Vehetsz enermaxot, gondolom nem véletelenül osztogatnak hozzá ventit [link]. A corsairral sincs semmi gond , azok közt is volt meghibásodás, a múltkor kigyűjtöttem pár enermaxot, azoknál is ugyanúgy volt kábelégés is, csak most divat a corsairt szidni. Ráadásul mivel mindkettőnél előfordulnak gondok akkor már inkább a több garival rendelkező éri meg, főleg ha valamivel olcsóbb is.

    Az élet kegyetlen .

  • Dyno

    veterán

    válasz CsiguszMaxim #43280 üzenetére

    Nem kell parázni annyi a tény hogy nem árt mellé egy jól szellőző ház, bár ez a mai tápokra mind igaz.

    (#43288) lsc : Megint újra lefutjuk, eddig akiket kérdeztem Didy és Stol mind azt mondták hogy minőségben és tervezésben jobb egy picivel az Enermax, külföldi teszt oldalakon is ha körül nézel(ahol kicsit nyomatékosabban tesztelnek) láthatod hogy a két tápcsalád hatásfoka az Enermax felé jobb, de még is rengeteg helyen ahol megmérik a fordulatszámokat esetleg még a hőfokokat is, láthatod hogy bizony jobb hatásfokkal jobban pörög az Enermax ventije, főleg a kisebb kategóriában 400~500W, pedig az enermaxnak eltérő profilú ventilátorai vannak, tehát több labát és kisebb a csapágyház mint az ADDA-nál..........

    A másik meg majd megint jössz azzal hogy én elvakult vagyok, na de hogy legyen rá egy ellenpélda és ne tudjál mindenbe belekötni, csak annyit írok hogy kijött a MODU/PRO87+, lehet erős halál csendes, meg miegymás 92% fölötti ideális terhelésnél a hatásfoka, de akkor is durva hogy akár 600W-os terhelésnél is csak 900rpm-en járatja a ventit....tehát ott is meg lesznek az 1-2után megdöglött típusok, bár igaz védelmére szóljon hogy evés embernek kajál ennyit a gépe, de legalább már 300W_os terhelésnél is ennyin járatja a ventit, ott pedig ilyen esetbe cak 35W körüli az elhűtendő hő, annyit még talán eltud 900rpm-en forgó ventivel.

    (#43292) Redcaster: Corsair CX400, avgy még olcsóbban FSP 400GHN, nagyobbra nincs szükséged.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák