Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ChrisGhost

    csendes újonc

    Sziasztok!
    A jelenlegi 2016-os HTC 10-es telefonomat szeretném lecserélni, amivel teljesen elégedett vagyok, de már kezd gyengülni az akkumulátora, így váltanék. A HTC U20 5G-t néztem ki, ami tavalyi modell, de Magyarországon sehol nem találok boltokban, de a vele kb. egy időben megjelenő Desire 20 Pro-t lehet kapni, csak az nem érdekel. Esetleg valaki tudja, hogy várjak még rá, vagy esélytelen hogy legyen? A HTC honlapján láttam, hogy van U21 is már, de arról még kevesebbet találok Magyar nyelven. Amik még érdekelnek az az Asus-nak 3 telefonja (Zenfone 7 Pro, Zenfone 8 és Zenfone 8 Flip). Ráérek vásárolni, szóval arra gondoltam, hogy ősszel, majd a Black Friday-kor kifogok valami jó akciót ezek közül valamelyikre. Első sorban a HTC(k) érdekelnének, hogy tudtok-e róla/róluk valamit, hogy Magyarországon (nem szolgáltatónál) elérhető(ek) lesznek, vagy sem. Az Asusok vannak, szóval nem gond.
    Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

  • ChrisGhost

    csendes újonc

    Sziasztok!

    5 év után, az elmúlt pár hétben, újra elkezdtem nézegetni a telefonokat. A 2016-os HTC 10-esemet szeretném lecserélni, amivel elégedett vagyok, de az akku haldoklik, a saját hibámból.
    Az alábbi telefonokat néztem ki:
    ASUS Zenfone 7 Pro 5G 256GB 8GB
    ASUS Zenfone 8
    ASUS Zenfone 8 Flip
    Motorola Moto G100
    Motorola Edge 20
    Motorola Edge 20 Pro
    Sony telefonok közül esetleg, ha tudtok hasonlókat mondani, akkor azokat szívesen veszem. A felsorolt telefonok érdekelnek leginkább, esetleg Sony, de Kinai és Iphone telefonok nem.

    - Árkategória. 200-250 ezer Ft
    - Használt vagy új? Kizárólag új, bontatlan csomagolás
    - Hol vennéd meg? Függetlenül újonnan gyártói garanciával
    - Hosszú vagy rövid távra tervezel, a legjobbat keresem minimum 5 évre, de ha többet is kibír akkor 6-7 évig is nyúzom
    - Mire használnád? Telefonálás, SMS-ek, Viber hívások és üzenetek, navigáció, Youtube-on videók nézegetése, vagy zene hallgatás, Twitch streamek nézése, utcán zene hallgatás fülesen keresztül, internetezés mobilneten (korlátlan van, Wi-Fi-n ritkán lennék jelenleg, de a jövőben ki tudja), minimális játék, de a HTC 10-esen elfutottak biztos menni fognak az újon is
    - Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, Android
    - Mekkora készülék lenne megfelelő számodra? Nem lényeges

    A HTC 10 nagyon melegszik a Twitch streamek nézésekor, konkrétan a fém hátlapon tojást lehetne sütni 20-30 perc után. Ha ez általános a Twitch nézésekor, akkor nem lényeges, ha nem, akkor egy nem melegedő telefont szeretnék, vagy legalábbis nem ennyire melegedőt, mert ez tényleg tűzforró.
    Előre is nagyon szépen köszönöm a segítséget!

    [ Szerkesztve ]

  • ChrisGhost

    csendes újonc

    válasz pit stop #163824 üzenetére

    Igen olvastam, hogy a Zenfone 8-asokban a Snapdragon 888 van és az szeret melegedni, így ASUS-ok közül a 7-es vezet nálam, hiába öregebb 1 évvel. Én szeretem a ritka dolgokat, ezért választottam a HTC 10-est annó, mert azt senki nem ismerte ismerősök közül, de jó telefon volt akkoriban és mégse egy tucat telefonom volt. :)
    Igazából szerintem 5-7 év múlva nekem már mindegy, hogy csak 1 főverzió frissült, vagy 3. Talán a HTC 10 is csak 1 főverziót frissült, max 2-őt, de nekem nem volt fontos. A biztonsági frissítések sem nagyon számítanak, mert nincs bankkártyám, de ha lesz is, nem telefonon fogom intézni a dolgokat.
    A Sony-knak utánuk nézek. :DD Jelenleg a Zenfone 7 Pro vezet, meglátjuk, hogy a Sony-k mit tudnak. :)

    Nagyon szépen köszönöm a segítséget! :) :R

  • ChrisGhost

    csendes újonc

    válasz inf3rno #163983 üzenetére

    2016 óta használok egy HTC 10-est, amin van ujjlenyomat olvasó, de sose használtam. Most veszek egy ASUS Zenfone 7 PRO-t, amin szintén van, de azt se fogom használni. Ebből azt szeretném kihozni, hogy nem szeretnél olyan telefont, amin van ujjlenyomatolvasó. De nem értem miért, hiszen nem kötelező elmenteni bennük ujjlenyomatot, sem használni. :) :R

  • ChrisGhost

    csendes újonc

    válasz inf3rno #163987 üzenetére

    Rendben. :)

    A szelfikamera nélküliségben, viszont tudok segíteni. A Motorola Moto One Fusion+, ASUS Zenfone 7 PRO és ASUS Zenfone 8 Flip telefonokon, csak akkor lesz szelfikamera, ha te kimondottan szelfit szeretnél készíteni (ha megnézed őket, rájössz miért). Ujjlenyomat valószínűleg mindegyikben van, de mint mondtam nem kötelező használni és azt sem hinném, hogy csak úgy elmenténe az ujjlenyomatod és nem muszáj ott tapizni őket, ahol tudja olvasni (nem egy túl nagy felületen tudja olvasni).
    Remélem tudtam segíteni. :) :R

  • ChrisGhost

    csendes újonc

    válasz C_hris #164382 üzenetére

    Én 08.18.-án vettem meg az Alzában a fekete színű ASUS Zenfone 7 Pro-t. Teljesen elégedett vagyok vele. Egy 2016-os HTC 10-et váltott le. Nem sokkal szélesebb nála és nagy tenyerem és hosszú ujjaim vannak, így fogásra kb. mintha a HTC 10-et fognám. Minimum 5 évre vásárolva választottam. Már Android 11 van rajta, az 1. nap letöltöttem és telepítettem az összes elérhető frissítést hozzá. Nem szerettem volna Kínai telefont, nem kell meggyőzni, hogy milyen jók, elhiszem, de akkor sem szeretnék. Nekem ez és néhány Motorola volt versenyben. :)

  • ChrisGhost

    csendes újonc

    válasz insyde5 #164384 üzenetére

    Nem igazán értem, hogy miért kéne örökké szoftvert frissíteni valamin? Nekem a HTC-n is 1 Android főverzió frissült az 1. évében. És? Még 4 évig használtam hatalmas megelégedéssel, és ha nem nyírom ki az akksiját (tényleg az én egyéni saját hibám) még mindig használnám, ha nem kellett volna 1,5 évig routerként használnom, mert korlátlan mobilnetem van és sokkal jobb, mint az itthoni házi, ezért halt meg az akkuja. Amúgy egy hibátlan régen frissített telefon volt, amin lehetett telefonálni, netezni, zenét hallgatni, videókat nézni, navigálni.

  • ChrisGhost

    csendes újonc

    válasz csp01 #164400 üzenetére

    Én is a Realme 8-at mondanám a 4 közül, de nem azt a verziót, amit te írtál. 2021-ben szerintem 6GB RAM alatt, maximum 60-70 év felettieknek mondanám jónak, de fiatalabbaknak, akármennyire is visszafogott felhasználó, már kevés. Nem beszélve, ha 2-3 évre veszed, akkor már 2023-24-ben pláne. A Realme 8-ból, ajánlanám a 2 erősebb verziót:

    Realme 8 6/128GB Dual, 2,05 GHz, 6,4" (2400x1080, Super AMOLED, 60Hz), Fő kamera: 64Mpx (Ár: 65.900 Ft)

    Realme 8 6/128GB Dual 5G, 2,2 GHz, 6,5" (2400x1080, IPS, 90Hz), Fő kamera: 48Mpx (Ár: 67.800 Ft)

  • ChrisGhost

    csendes újonc

    Sziasztok!

    Egy ismerősöm vásárolna egy olcsó telefont 2. telefonnak, a jelenlegi egy ős Nokia és már haldoklik konkrétan. Ez a telefon kb. egész nap otthon van és SMS-ek jönnek rá, az 1. számú telefonját használja.
    Kinézett egy Nokia N97 mini készüléket egy GSM boltban, ami újszerűként van hírdetve 25.000 Ft-ért. Kicsit utána néztem és elvileg 2009 szeptemberében jelent meg ez a modell, viszont láttam olyan oldalakat, ahol még 2018-19-ben újonnan lehett venni. Az lenne a kérdésem, hogy a telefon tuti 2009-es, mert csak akkor gyártották, vagy elképzelhető, hogy későbbi modell, mert pl. 2015-ig gyártották, vagy valami ilyesmi.

    Előre is nagyon szépen köszönöm a segítséget.

  • ChrisGhost

    csendes újonc

    válasz Szupercsirke #164663 üzenetére

    Szia!
    Én 2016-ban a MobilCorner-től vásároltam a HTC 10-esemet, mert náluk volt a legolcsóbb, ha jól emlékszem 149.900 volt, amikor a MediaMarkt-ban 269.990 Ft-ért vesztegették. Viszont EU piacra szánt, bontatlan csomagolású terméket kaptam, amiben benne volt a minőségi gyári füles és 2 év gyártói garancia (a nem EU-sokhoz, csak 1 év gyártói volt és füles nélküliek voltak). 1 hónapja cseréltem le a HTC-t, vagyis 5 évig használtam, probléma nélkül, vagyis nem csináltam garanciális ügyintézést. Az én esetemben 15:00 körül adtam le a rendelést és másnap 12:00 körül kaptam kézhez a telefont, a munkahelyemen, utánvétes fizetéssel, ami nem került + összegbe és a szállítás is ingyenes volt. Az elmúlt 5 évben nem tűntek el és nevet sem változtattak, ráadásul már akkoris Megbízható bolt státuszuk volt.
    A másik céget nem ismerem, de ott 10 Ft-al olcsóbb, viszont 1640 Ft-ért szállítják ki, vagyis 1630 Ft-al drágább. Ami persze szerintem senkit nem vág földhöz, de akkor is tény. Viszont még 1x mondom velük semmilyen tapasztalatom sincs. :)

  • ChrisGhost

    csendes újonc

    válasz SunMount3r #165051 üzenetére

    Szia!

    Nem tudom, hogy ez a 40 k Ft a lélektani határ, vagyis nem vagy hajlandó többet telefonért fizetni, vagy tényleg ez a maximum, amit most jelenleg adni tudsz egy telefonért. Én most fogok 40 k körül ajánlani néhányat, amikben 4 GB RAM van és nem OPPO, meg Blackview, meg ehhez hasonlóak. Viszont gondold át, mert azért 40 k-ért a mai világban tényleg nem sokat kapsz, ennyi pénzért én a hibátlan hívás indítás fogadást, SMS írás-olvasást és e-mail nézegetést tartanám a legfontosabbanak. A fényképezés, 10 weboldal háttérben futtatása, játék, ezek már nagyon másodlagos-harmadlagos szempontok ebben az árkategóriában.

    Motorola Moto E7 Power 64GB 4GB RAM Dual: 8 mag, 2 GHz, Kapacitív IPS 6,51" 60Hz kijelző, 3,5 mm Jack, USB Type-C, 5000 mAh akkumulátor. Ár: 39.890 Ft-tól indul

    Motorola Moto E7 Plus 64GB 4GB RAM Dual: Papíron jobbak a fotós/videós képességei, MediaTek Helio proci helyett Qualcomm Snapdragon van benne, de csak 1,8 GHz és microUSB a Type-C helyett, a többi adat ugyanaz.. Ár: 41.490 Ft

    Realme C21 64GB 4GB RAM Dual: 8 mag, 2,3 GHz, Kapacitív IPS 6,5" 60Hz kijelző, 3,5 mm Jack, 5000 mAh akkumulátor. Ár: 43.749 Ft-tól indul

    OnePlus Nord N100 64Gb 4GB RAM Dual: 8 mag, 1,8 GHz, Kapacitív IPS 6,52" 90Hz kijelző, 3,5 mm Jack, USB Type-C, 5000 mAh akkumulátor, 18W-os a vezetékes töltési képessége, a többinek csak 10W. A procija megegyezik a Moto E7 Plus-éval. Ár: 46.990 Ft-tól indul

    40 k körül ezek a 4GB RAM-al rendelkező (szerintem) valamire való telefonok. Remélem tudtam segíteni. :) :R

  • ChrisGhost

    csendes újonc

    válasz SunMount3r #165062 üzenetére

    Én 3 féle Xiaomi Redmi készüléket találtam itthon 3GB RAM-al. Abból az egyik neked kiesik, mert 54.900 Ft-tól indul.
    Xiaomi Redmi 9C 64GB 3GB RAM Dual: 8 mag, 2,3 GHZ, Kapacitív IPS 6,53" 60Hz kijelző, 3,5 mm Jack, FM Rádió, 5000 mAh akkumulátor, 10W-os töltéssel. Ár: 42.390 Ft-tól indul

    Xiaomi Redmi 9C NFC 64GB 3GB RAM Dual: Ez tényleg csak annyiban másabb, hogy van benne NFC. Ár: 43.999 Ft-tól indul

    A döntés a tiéd, de ebben az árkategóriában szerintem 2021-ben csodák nincsenek, csak kompromisszumok. Remélem ez is segít neked. :) :R

  • ChrisGhost

    csendes újonc

    válasz Lorant88 #165125 üzenetére

    Szia!

    Leírom az általad említett telefonok fontosabb jellemzőit és az induló árakat, utána neked kell eldöntened, hogy neked mik a fontosak egy telefonban a mindennapokban.

    Xiaomi Poco X3 Pro 256GB 8GB RAM Dual: MicroSD-vel bővíthető memória (1TB-ig), Qualcomm Snapdragon 860-as processzor, 8 mag, 2,96 GHZ, 120 Hz-es 6,67"-os Kapacitív IPS kijelző, Előlapi kamera 20 MPx, Hátlapi főkamera 48 MPx, FM rádió, 3,5 mm Jack, Akkumulátor 5160 mAh és 33W-os vezetékes töltés, nincs benne 5G. Ár: 83.760 Ft-tól

    Xiaomi Poco X3 GT 5G 256GB 8GB RAM Dual: Nem bővíthető MicroSD-vel, MediaTek Dimensity 1100 MT6891Z processzor, 8 mag, 2,6 GHz, 120 Hz-es 6,6"-os Kapacitív IPS kijelző, Előlapi kamera 16 MPx, Hátlapi főkamera 64 MPx, FM rádió, Akkumulátor 5000 mAh és 67 W-os vezetékes töltés. Ár: 114.790 Ft-tól

    Xiaomo Poco F3 5G 256GB 8GB RAM Dual: Nem bővíthető MicroSD-vel, Qualcomm Snapdragon 870-es processzor, 8 mag, 3,2 GHz, 120 Hz-es 6,67"-os Kapacitív AMOLED kijelző, Előlapi kamera 20 MPx, Hátlapi főkamera 48 MPx, Akkumulátor 4520 mAh és 33W-os vezetékes töltés, nincs benne FM rádió és nem IP 53-as (csepp és por álló) mint a másik kettő. Ár: 117.320 Ft-tól
    Az én véleményem az, hogy nem éri meg ennyivel drágábban az F3, de neked kell tudnod, hogy elég lesz-e az X3. :)
    A OnePlus és OPPO termékei sem lehetetlenek, ha elég neked 128GB belső memória, esetleg egy olyat kinézni, ami microSD-vel bővíthető. Ebből a 2 márkából a legolcsóbb 256GB-os verzió: OnePlus Nord CE 5G 256GB 12GB RAM Dual, ami jelenleg 130.900 Ft-tól elérhető. Nem írtál maximum árat, de a Poco F3 256GB 8GB RAM-tól 13.600 Ft-al drágább. Remélem segítettem. :) :R

    [ Szerkesztve ]

  • ChrisGhost

    csendes újonc

    válasz ginola #165127 üzenetére

    Szia!
    Szerintem 120 ezer környékén ez a 2 legjobb 8/256GB-os modell, amit választhatsz. Az hogy végül melyiket veszed az rajtad múlik, hogy pontosan mire szeretnéd használni.

    Xiaomo Poco F3 5G 256GB 8GB RAM Dual: Hardveresen, ezen az áron nincs elenfele. Ha a legolcsóbban keresel nagyon gyors telefont, amin a legtöbb játék simán elfut, akkor ezt válaszd. Kijelző: 120 Hz-es 6,67"-os Kapacitív AMOLED, Akkumulátor: 4520 mAh és 33W-os vezetékes töltés (30 perc kb. 70%-ra tölteni), Üzemidő: 5-7 órás kijelző, kb. 1,5 nap, de ha egész nap játszol fényképezel, vagy videókat nézegetsz, akkor persze kevesebb, általános felhasználás mellett tud ennyit. Van benne infraport, nem tudom, hogy ez kinek fontos és mire használják, illetve sztereó hangszóró is, a Realme-ben egyik sincs.

    Realme GT Master Edition 5G 256GB 8GB RAM Dual: Ezért az árért teljesen korrekt hardveresen, de a Poco F3-tól elmarad valamennyivel. Kijelző: 120 Hz-es 6,43"-os Super AMOLED, Akkumulátor: 4300 mAh és 65W-os vezetékes töltés (30 perc kb. 95%-ra tölteni), Üzemidő: 6-8 órás kijelző kb. 2 nap, erre is igaz, hogy általános felhasználás mellett. Ha 4K-ban videózol vele egész nap, akkor kevesebb. A főkamerája éjjel és nappal is jó fotókat készít, nagyon gyorsan tölt, van benne 3,5 mm Jack fülhallgató csatlakozó, ezek a Poco-ban gyengébbek, vagy nincsenek.
    Ha a legjobb hardveres kell a legjobb áron, illetve csábít a sztereó hangszóró és a kicsit nagyobb kijelző, esetleg sokat játszol, vagy videót/filmet néznél telefonon sokszor, akkor Poco. Ha nem gond egy kicsivel gyengébb, de teljesen elfogadható hardver, kicsit jobb üzemidő, kicsit kisebb kijelző (kisebb a telefon könnyebben lehet 1 kézzel kezelni), tetszik, hogy fél óra alatt majdnem 100%-ra feltölt, jobban szeretsz vezetékes fülessel zenét hallgatni és szeretnél szép képeket készíteni éjjel és nappal is, akkor a Realme. Remélem segítettem. :) :R

    [ Szerkesztve ]

  • ChrisGhost

    csendes újonc

    válasz Sgr_A #165137 üzenetére

    Ez teljesen igaz.
    Viszont Ginola írta konkrétan ezt a 2 telefont, hogy ő ezeket nézte ki és ebben az árkategóriában keres. Én leírtam mind a 2 telefonról azt ami segíthet neki eldönteni, hogy az ő felhasználási szokásait melyik elégíti ki jobban. Ő ebben a 2-ben gondolkodik és hasonló áron én nem tudnék egy 3.-at, vagy jobbat ajánlani ennél a 2-nél a 8/256GB-os ligában. Az ízlését nem ismerem.

  • ChrisGhost

    csendes újonc

    válasz virib #165155 üzenetére

    Szia!
    Örülök, hogy tetszik. :R

    Ahogy a 165126-os hozzászólásomban írtam, a Poco X3 (Pro és GT is) IP53-as, vagyis fröccsenő víz és por ellen védett, az IP68-al konkrétan víz alatt is tartózkodhatsz, az 53-asokkal nem. Viszont a Poco F3-nak nincs IP53-as tanúsítványa sem. A Poco F3 valóban nem bővíthető, de az X3 Pro igen, egészen 1TB-ig. A MIUI elég megosztó. A Realme UI 2.0 szerintem jobb a MIUI-nál, de ez az én véleményem, ha valakinek tetszik a MIUI engem nem zavar.
    Remélem sikerült segítenem ezzel is. :) :R

  • ChrisGhost

    csendes újonc

    válasz virib #165166 üzenetére

    Ha 5G-s, minimum IP53-as és jó kamerás képességű telefont szeretnél, akkor írok néhányat.
    Viszont mintha írtad volna, hogy 250 Euroig (Jelenleg 90 ezer Forintig) keresel telefont. Ezek drágábbak lesznek, de mivel írtad a Mi 11 Lite-ot, ezért írom őket.

    Xiaomi Mi 11 Lite 5G 128GB 6GB RAM Dual: 109.130 Ft-tól indul
    8GB RAM Dual: 108.890 Ft-tól indul
    Motorola Edge 5G 128GB 6GB RAM Dual: 115.899 Ft-tól indul (Ennek a kijelzője kicsit hajlított, ami nem mindenkinek jön be, főleg a kijelzővédő üvegfóliák miatt)
    Samsung Galaxy A52s 5G 128GB 6GB RAM Dual: 127.540 Ft-tól indul

    A Poco F3-at engedd el, ha jó kamerás telefont szeretnél, hasonló áron. A Xiaomi-ból van 6 vagy 8GB RAM-al is, de összességében, ha ez a 3 tulajdonság fontos neked, ezen az áron, akkor eközül a 3 telefon közül válassz. Remélem segítettem. :) :R

  • ChrisGhost

    csendes újonc

    válasz jano_77 #165187 üzenetére

    Szia!
    Ha a Samsung márka, a maximum 150.000 Ft-os ár és a 153x75mm-es méret is elengedhetetlen, akkor összesen 4 (5, mert az Xcover 4s-ből van nem Dual SIM-es verzió is) telefon jöhet szóba. Viszont ezek elég gyenge telefonok:

    Samsung Galaxy A20e 32GB 3GB RAM Dual (147.4x69.7mm): Ár: 53.890 Ft
    Samsung Galaxy Xcover 4s 32GB 3GB RAM Dual (146.2x73.3mm): Ár: 73.590 Ft-tól
    Samsung Galaxy Xcover 5 64GB 4GB RAM Dual (147.1x71.6mm): Ár: 91.570 Ft-tól
    Samsung Galaxy A41 64GB 4GB RAM Dual (149.9x69.8mm): Ár: 109.990 Ft-tól

    Ha méretben esetleg lehet kicsivel nagyobb, akkor ha Samsung és 150.000 Ft-os ár alatt kell lennie, a következő a legjobb megoldás, ami egy teljesen korrekt készülék:

    Samsung Galaxy A52s 5G 128GB 6GB RAM Dual (159.9x75.1mm): Ár: 127.540 Ft-tól
    Remélem segítettem. :) :R

  • ChrisGhost

    csendes újonc

    válasz ginola #165198 üzenetére

    Az Árukeresőn ennyiért árulja a legolcsóbb bolt.
    A Samsung-nál nem tudom, hogy van a gyári gariztatás. Én 2016-ban vettem egy GSM boltból (ma is léteznek, ugyanazon a néven, mint akkor) a HTC 10-es telefonomat 150.000 Ft-ért, a MediaMarkt-ban ugyanazon a napon 270.000 Ft volt. És ugyanúgy EU piacos, 2 év gyártói garanciás telefont vettem 150-ért, mint amit az MM adott volna 120-al drágábban. Új és bontatlan csomagolásban. A Samsung TV gariztatásról tudok nyilatkozni, azt úgy lehetett aktiválni/bővíteni (már nem emlékszem), hogy regisztráltuk a gyári számát, gondolom ez a telefonnál is működhet, de nem tudom. :R

  • ChrisGhost

    csendes újonc

    válasz Fifi #165237 üzenetére

    Szia!

    Esetleg a Samsung Galaxy S20 128GB 8GB RAM Dual?
    -Android
    -Memória microSD-vel 1TB-ig bővíthető
    -2D arcfelismerés
    -ujjlenyomat olvasó (ultrahangos, képernyőbe építve)
    -vezeték nélküli töltés (15W)
    -dualSIM (2x nanoSIM + eSIM, valószínűleg a microSD-t az egyik nanoSIM helyére lehet rakni)
    -automatikus hívásrögzítés (Android 10-től újra lehet hívásokat rögzíteni a gyári telefon app-ban. Amikor elindítasz/fogadsz egy hívást, hívás közben nyomd meg a Hívásrögzítés opciót, majd a felugró ablakon az OK gombot. Betudod pipálni, hogy ezt többet ne kérdezze meg.)
    -infraport (nincs, de írtad, hogy erről letudsz mondani)
    -értesítési LED (nincs, de ehhez a telefonhoz találtam egy app-ot (aodNotify), amivel az előlapi kamera körül megjelenik egy gyűrű, ami ezt megoldja. A pozíció és a színek személyre szabhatók.)
    -IP68-as
    -Telenor VoLTE támogatása (a Telenor oldalán benne van a VoLTE technológiára alkalmas készülékek felsorolásában)

    Remélem tudtam segíteni. :) :R

  • ChrisGhost

    csendes újonc

    válasz Sgr_A #165240 üzenetére

    Rendben. Én legalább próbálkoztam. Egyszer valamire lekell cserélni, azt a telefont is. Gondolom, amit írtam azért közelebb van hozzá, mint a többség.
    Tegyük akkor hozzá azt is, hogy nem muszáj QHD+ felbontáson és 120Hz-en használni az Always on kijelzőt is kapcsoljuk ki, lehet Full HD-n és 60Hz-en is, akkor jobban bírja.
    A GSM Arena szerint a Huawei Mate 20 Pro 85 óra készenléti időt, a Samsung Galaxy S20 pedig 60Hz-en 78 órát bírt. A Huawei böngészőt használva 13 óra 57 percet, a Samsung 11 óra 53 percet bírt. A Huawei videót lejátszani 15 óra 22 percet, a Samsung 12 óra 1 percet tudott. Gyakrabban kell tölteni, de nem fele annyit bír.

    Bele kötni a másikba a legkönnyebb, de segíteni már nehezebb. Lehet isteníteni az előző autót, telefont, számítógépet, de ha cserélni kell, akkor muszáj lecserélni. Valamit valamiért. Ha nincs a piacon hasonló, vagy jobb, akkor valamiben kompromisszumot kötve választunk egy másikat, azért mert muszáj. Én megpróbáltam tényleg a kérdező majdnem minden kívánságát teljesíteni, de ennyire tudtam, mert egyszerűen ez van a legközelebb. Viszont befejeztem, ez volt az utolsó. Köszöntem szépen az eddigieket. Nekem ennyit nem ér az utána járás, hogy van(nak) akik a kákán is csomót keresve mindenbe is belekötnek. :( Én tényleg megpróbáltam a lehető legjobban segíteni, de inkább hagyom.

  • ChrisGhost

    csendes újonc

    válasz Sgr_A #165246 üzenetére

    Én értem. Viszont voltak kritériumai a kérdezőnek. Gondolom azért, mert ezeket használni is szeretné. Ezeknek (az infraportot kivéve) az S20 tud megfelelni. Ha muszáj lecserélnie a Huawei-t, akkor gondolom neki az S20 jobb, mint a piacon jelenleg megvásárolható bármelyik másik készülék. És én eleve úgy írtam, hogy "Esetleg", majd a mondat végén kérdőjelet használtam. Úgy gondoltam, ha neki ezek fontosak, akkor ezzel tudná pótolni a legjobban az előző készülékét, mivel muszáj neki egy másik, nem csak cserélni akarja, mert miért ne alapon. Valami kell neki. Én a piacon jelenleg fellelhető lehetőségek közül szerintem az egyetlent, vagy legalábbis a legjobbat ajánlottam. Szerintem többet tettem segítség gyanánt, mintha annyit írok, hogy nincs ilyen teló. Miért? Mert neki muszáj egy új. Azzal nem megy sokra, ha annyit kap "segítség" gyanánt, hogy nincs ilyen. Mert akkor is telefonra lesz szüksége. Ez az én véleményem.

Új hozzászólás Aktív témák