Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • robertvadasz

    csendes tag

    A segítségeteket szeretném kérni.

    - Árkategória:
    100-120e Ft a felső határ
    - Használt vagy új?
    Új
    - Hol vennéd meg?
    Online. Függetlenül valamelyik Árukeresőn is szereplő boltból aminek jó az értékelése vagy ismerem.
    - Hosszú vagy rövid távra?
    Legalább 2 évet bírjon.
    - Mire használnád?
    Internet megosztás. A leges legfontosabb, hogy a Telenor-os 4G-t (Band 20)(volte, ha lehet) jól támogassa (erős antenna?) + a wifi-s hotspot-ot! Sajnos itt falun nem sok lehetőség van a jó netre. Egy Samsung J7 (2017)-et váltana ami az utóbbi időben szenved a nettel, szoftver frissítés(ek) előtt sokkal elfogadhatóbb volt.
    Tudjon NFC-t, legyen rajta közel normális ujjlenyomat olvasó.
    Az átlag okostelefonokhoz képest strapabíróbb legyen. (Fólia és tok nélkül szeretem használni a telefont és szokásom elejteni. (A Huawei P8 Lite kitűnően, a Samsung J7 jól vizsgázott ezen a téren.)
    Minden más másodlagos.
    - Operációs rendszer:
    Android kizárólag.
    - Mekkora készülék lenne megfelelő számodra?
    Zsebben elférjen.

    Amiket én kinéztem:
    Huawei P20-P30 Lite
    Xiaomi Mi 8
    Samsung Galaxy A50 (Eddig ez a befutó, de kíváncsi vagyok van-e jobb választás szerintetek.)

    Minden választ nagyon szépen köszönök.

  • robertvadasz

    csendes tag

    válasz Ájvé #141076 üzenetére

    Köszönöm. Megnézem. A méret kicsit relatív...a mostani 5.5"-al tökéletes, ami ennél nagyobb olyan még nem volt nálam használatban...6-6.5" gyanítom még beleférne, nem tudom, mielőtt megrendelem megnézem élőben is; (jóval) kisebb csak akkor, ha jobban megfelel az elvárásaimnak.

    Huawei: Igen ez egy nehéz kérdés...szerintem kaszáltak nekik (az eddigi minőségben és használhatóságban), de pont ezért került fel a listámra, mert a piacon lévőket "elméletileg" nem érinti a dolog (max. ha kivonulnak Európából és oda lesz a garancia...) és emiatt érné meg most venni egyet....utoljára (Bár, ha buknak akkor meg lehet, hogy le megy majd az áruk a készleten lévőknek és kár lenne mostani áron megvenni egyet...)

Új hozzászólás Aktív témák