Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • eazypeezy

    tag

    Üdvözletem. Kisebb falba ütköztem, ugyanis megkértek, hogy találjak valami "jó" telefont az alább leírtak szerint, de ebbe beletört a bicskám :) Hátha a nálam okosabbaknak van valami javaslata. Tehát a paraméterek, amiket kaptam, hogy milyen is legyen:

    Röviden:
    Mivel egy Xiaomi Redmi Note 3-at használt most egy pár napig hétvégén, az alapvetően tetszett is neki, csak egy volt a kérés, hogy "legyen kicsit jobb" az előlapi kamerája, de maradjon az izmos akksi, hasonlóan vékony és 55ezer ft körül legyen. Én viszont az előlapi kamerákat egyáltalán nem szoktam nézegetni, plusz nyilván nincs is annyi teszt erről, vagy nem tudom, így a tapasztala(i)tokra hagyatkozom, hogy megmondjátok a tutit :)

    Árkategória: 55ezer (Ez az önerő :), én még rá tudok erre dobni 15-öt, mert az 55 karcsúnak tűnik, így lehet 70ezer a plafon. Bár lehet ez sem segít sokat, meglátjuk.)

    Használt vagy új? Új

    Hol vennéd meg? Újonnan, gyártói garival.

    Hosszú vagy rövid távra tervezel, a legjobbat keresed, vagy az éppen best-buy telefont? Ezt igazából nem tudom, legalább 2 évre kellene, nem tudom, hogy ez manapság rövid v. hosszútávnak számít-e :)

    Mire használnád? A lényeg, és én ehhez aztán egyáltalán nem értek: Az előlapi kamerája jó legyen. Selfiezésre lesz használva a telefon orrba-szájba.

    Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is? Android

    Mekkora készülék lenne megfelelő számodra? 5,5 körül, de ez annyira nem lényeg.

  • eazypeezy

    tag

    válasz férfiállat #113960 üzenetére

    Xiaomi Redmi 4A.
    ITT találsz arany és fekete színben. Igaz, ez 37ezer, de szerintem ennyi pluszt megér.

Új hozzászólás Aktív témák