Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • valyogvisko

    csendes tag

    Sziasztok,

    új vagyok itt a fórumon, értelemszerűen új mobil vásárlásán gondolkodom és örülnék a tanácsoknak:)

    Ár tulajdonképpen mindegy, az ár/érték arány lehetőség szerint legyen megfelelő. Mindenképpen új telefon érdekel, megbízható helyről, garanciával, nem előfizetésre. Ha nem független, akkor Vodás. Jó lenne, ha kb. 2 évig ki is tartana. Nem sürgős jelen pillanatban, 1-2 hónapot nyugodtan tudok várni ha NAGYON megéri. Oprendszer mindegy (IOS ki lesz zárva később, de nem a platform miatt).

    A kijelző legyen 4,7-5,5 col között, a felbontása minimum HD, de inkább full HD, ha lehet - sokat netezem a telefonon, ez fontos szempont lenne. Kamera konkrétan huszadrangú, az se érdekelne, ha nem lenne benne:) Nem muszáj semmilyen IPxx-szabványnak eleget tennie (persze ha van, nem hátrány), tudok vigyázni a telefonjaimra. Legyen legalább 16 gigás, ha nem, akkor microSD-vel bővíthetőség legyen adott.

    És akkor az legfontosabb és egyetlen kitétel a kijelző mérete mellett: olyan telefont keresek, ami elfogadható fülessel (pl most egy shure SE215-öt használok) a LEGJOBB, magyarán melyik telefonban van a legjobb hangchip? Ha jól tudom, némelyik Samsungban Wolfson DAC van, az új OPPO MaxxAudio-val dolgozik, a csúcs-HTC-k és talán a csúcs-SONY-k is valami elfogadhatóval rendelkeznek, de nem tudom, hol lehetne utánajárni, melyik a legjobb (számomra)? Szoftveres hablatyok, mint pl a HTC8s BeatsAudio-ja, nem megfelelőek...

    Előre is köszönöm, ha kihagytam valamit, ami segít javasolni, elnézést.

    Update: ha javasoltok telefont, örülnék, ha esetleg valamilyen linkkel együtt, ahol meg is tudom venni, k.

    [ Szerkesztve ]

    HTC, LG

  • valyogvisko

    csendes tag

    válasz Lacy6 #50388 üzenetére

    Hmm, kösz a linket, elolvasom. És hol/milyen boltban vegyem?

    HTC, LG

  • valyogvisko

    csendes tag

    Sziasztok, egy ismerősömnek kellene új telefon, örülnék, ha ajánlanátok párat. Legyen androidos, új, előny ha itthon meg lehet venni, de nem tragédia, ha nem. Amik még elvárások: legyen benne JÓ kamera, legyen feketében, és lehetőleg mókolás nélkül se sokat döcögjön - nem használja játékra, és nem tart nyitva egyszerre 6-8 böngészőoldalt, szóval ez talán nem teljesíthetetlen :) Az árra azt mondta, hogy ha van már 60-70 körül ilyen, az nagyon jó, de ha nagyon megéri a felárat (nem rövid távra tervez vele), akkor is álljunk meg 100-110 körül legfeljebb.

    Köszi

    HTC, LG

Új hozzászólás Aktív témák