Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nyrvana

    csendes tag

    Sziasztok!
    Egy több mint 5 éves Honor P9 Lite cseréje esedékessé vált. A büdzsé vége 500€.
    Hosszú hetek kutakodása után úgy látom, a helyzet elég brutál: magas árak és így sok kompromisszum ... Szerencsére van most néhány nyári akció ill. elővételi ajánlat...

    Kérdésem, hogy az alábbiak közül szerintetek melyik a legjobb ár/érték ajánlat:

    1. Xiaomi 13 Lite 5G dual sim 8GB/256GB - 366,90 €

    2. Samsung Galaxy A54 5G 8GB/128GB - 359,99€

    3. Realme 11 Pro+ 5G 12GB+512GB - 469,00€

    4. POCO F5 5G 12GB+256GB - 479,90€

    5. Motorola Edge 40 8GB/256GB - 499€

    6. OnePlus Nord 3 5G 16GB/256 GB + ajándékok: Fujifilm INSTAX nyomtató 10 patronnal + OnePlus Nord Buds 2 füles - 499 €

    7. HONOR 90 12GB+512GB + ajándék tablet: HONOR Pad X8 4GB+64GB 10,1" továbbá kedvezményes árú töltővel (20 helyett 10€) - 509 €

    Ti melyiket választanátok?
    Előre is köszi :)

    Duhaj

  • Nyrvana

    csendes tag

    válasz Orgi #180246 üzenetére

    Köszi szépen, és nektek is sfdrakex, sharp4!
    Inkább szántam egyfajta "közvélemény kutatásnak" a kérdést, hogy ti melyikre voksolnátok, ezért sem akartam részletezni a felhasználást.
    Van amelyiket az ára teszi vonzóbbá, másikat az IP67/IP68 védelem, vagy épp a több RAM+tárhely... mindnek van gyengesége, erőssége is azt hiszem...
    Komoly fotózáshoz komolyabb gép kell, hobbi képeket meg mind csinál úgy tűnik, kamerában szakadék nagyságú különbségek nincsenek ezen a szinten szerintem, napi átlag használatban valószínű egyikkel se lenne nagy gond - egy darabig :)
    Hajlok a Honor felé, bár egy splash védelem, vagy stereo hang még beleférhetett volna tényleg. Azt hiszem akkor érme feldobás lesz Honor meg a OnePlus között, bár a Motorola Ready for feature még elgondolkodtatott, jópofának tűnik + könnyű és az IP68 is pipa, csak SW támogatásról nagyon negatív véleményeket olvastam. Bár ebben emezek sem tündökölnek annyira :N
    Még egyszer köszi mindenkinek!

    [ Szerkesztve ]

    Duhaj

Új hozzászólás Aktív témák