Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kabel15

    aktív tag

    Sziasztok!
    2 telefon közül melyiket választanátok?
    Sony Xperia Z3 compact
    vagy Iphone 5s 16gb
    Amire használnom, telefonálás netezés, youtube, zene hallgatás, fényképezés videózás néha 1-2 játék.
    Itt elő jön az IOS VS Android. Jelenleg egy Samsung Galaxy S1 em van, 2.2.1 es androiddal, ez már folyamatosan lefagy belassul perceket gondolkodik ezért szeretnék váltani. Nem tudom az új androidok milyenek, ott is előfordulnak lassulások?

    Asus P8H67 / Asus GTX 750Ti / Intel I5 2500 / Kingston fury hyper 2x4gb

  • Kabel15

    aktív tag

    válasz kali #64463 üzenetére

    Eddig Z3 Compact on gondolkodtam, de most akciós lett a T-mobil nál az 5S, (Azonos díjcsomagban fele annyiba kerül mint a z3 compact). Ami tetszett a Z3 ban az hogy vízálló és por álló. üveg hátlap viszont a kerete műanyag, ha jól tudom 5S nek fém hátlapja van és körbe is fém. Egyik haverom vásárolt egy Z1 compact ot és azt nézegettem, vásárlás után 1-2 héttel fogtam a kezembe, és már akkor is olyan volt mintha gyenge lenne a rendszer, kicsi akadt. Ezzel szemben másik barátomnak, van Iphone 5 mikor megjelent nálunk akkor vette, és azon a mai napig nem veszem észre hogy akadna vagy gondja lenne.
    Viszont ahogy elnézem a SONY nak jobb a kamerája, legalábbis több megapixel. Ez sokat számít?
    UI: (Z3 at még nem fogtam a kezemben, de nem szeretnék túl nagy telefont, Z1 nek a mérete furcsa volt elsőre, gondolom a Z3 is hasonló méretű)

    [ Szerkesztve ]

    Asus P8H67 / Asus GTX 750Ti / Intel I5 2500 / Kingston fury hyper 2x4gb

  • Kabel15

    aktív tag

    Sziasztok!

    Le szeretném cserélni őskövület Samsung Galaxy S1 emet. Az elmúlt 2 évben úgy voltam vele, hogy nekem soha az életben nem kell többet androidos telefon, mikor böngésző megnyitása 5 perc és lehet hogy az is lefagy, ha a wifire csak 10 perc után tud csatlakozni, GPS jelet pedig csak 10-15km után talál. Ezektől idegbajt tudok kapni. Mivel a családban és ismerősök között van pár iphone azokat próbálgattam és úgy voltam vele a következő telefonom nekem is Iphone lesz.

    De érdekelne a ti véleményetek is ha én 4 évre tervezek telefont vásárolni, olyat ami 4 év múlva se fog beszaggatni, lefagyni alkalmazások közben, és mondjuk az aksija is bírja még, milyen telefont ajánlanátok android téren?

    Árat nem írnék, mert gondolom az Iphone 6s nél nem lennének drágábbak.
    Ami még fontos lenne hogy 4,5" környékén maradjon a méret.

    Asus P8H67 / Asus GTX 750Ti / Intel I5 2500 / Kingston fury hyper 2x4gb

Új hozzászólás Aktív témák