Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zslt321

    friss újonc

    Sziasztok!
    Nem volt még velem ilyen, de fogalmam nincs milyen telefont lenne érdemes vennem.
    Eddig 2 telefonommal voltam elégedett teljesen a napi használat során ezek a: Samsung S8 és a Huawei p20 pro voltak (jó 3-mal, a ZTE blade szanaszét modolva volt az igazi király). Mindkettőt addig használtam amíg ki nem nyirtam őket.
    Néztem ezt a vonalat, de a Huawei sajnos felejtős jelen helyzetében, a Samsung S22 ultra meg nem igazán győzött meg, plusz bosszantó, hogy proci téren szívatják Európát.
    Spórolni nem akarok ezen, mert nem 2 évre tervezek vele.
    A megbízható, stabil működés lenne a cél, és a kamera is legyen 2022 kompatibilis ha lehet. Ja és 2 kártyát tudjon kezelni, az hogy csak e-simmel vagy sem az mindegy.

    Jelenleg egy Xiaomi 10t pro-t használok, amit bestbuynak véltem, de a gyagyi közelség érzékelője(?) kiidegel már. (Telefonálás közben felold ha elveszem a fejemtől lezar a kijelző és nem tudom lerakni stb)

    Miután elvileg ez az új Xiaomiban is jelentkezik (plusz az al-markainal is, legalábbis egy vodas arc szerint)
    Azt sem vennék jó szívvel.
    iPhonet nem vettem még soha, és ha lenne valami jó androidos tippetek annak örülnék.
    Ha nincs, iPhone is jöhet, csak abból várjam meg az újat vagy vegyek tavalyit, help me🙂 köszönöm előre is

Új hozzászólás Aktív témák