Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lezuvius

    őstag

    válasz Fleto93 #94515 üzenetére

    Szia

    Szerintem valaszd a Nexust,mert korszerubb a hardvere,jobb a kameraja es meg jo ideig friss droid lesz rajta.

    OnePlus mellett a bovithetoseget tudom felhozni meg a premiumabb kulsot de hosszabb tavon szerintem tobbet nyersz a Nexusszal.

    Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

  • RazorDaPro

    tag

    válasz Fleto93 #94515 üzenetére

    Nehéz választás, sokan küzdenek hasonló dilemmával. A 16-os Nexus szerintem ebben a kategóriában már kicsi (bár te tudod, mire használod), ha felteszel rá 2 AAA játékot, vagy lokálisan hallgatsz zenét, akkor gyorsan megtelik. A 32-es Nexus vs. Oneplus-nál viszont már 20e a különbség.

    Stock droiddal a RAM miatt nem aggódnék sokat, bár tény, hogy a Oneplus 3GB-ja jobb a majdnem stock droid vs. teljesen stock droidot is figyelembe véve.

    A Nexus eggyel újabb architektúrával rendelkezik, szóval valamivel gyorsabb és időtállóbb, valamint gyárilag már 6-os droiddal jön, és tovább is lesz támogatva. Mellette szól még az ujjlenyomatolvasó, míg a Oneplus mellett az AMOLED, a prémium ház, a több RAM, 2 SIM és a microSD bővíthetőség, valamint az ár (20% elég szignifikáns).

    Személyes tapasztalatom csak a Oneplus-szal van, 1 hónapja használom gond nélkül, hasít mint a szél (ennyiért mondjuk gáz lenne ha akadna), nekem még nem jött elő semmiféle bug (topikjában többen írják, hogy telefonálás közben hajlamos rezegni/zizegni, kamerabug is volt, de már javították).

    Nexust expansysnál érdemes venni szerintem, jó áron adják és sokaknak jó tapasztalata van velük a fórumról.

    PSA: A 1+X Ceramic-ra még mindig él az ANDREA kuponkód, amivel -82 500 Ft (így olcsóbb, mint az üveg hátlapos...). Ha esetleg azt választanád.

    Pixel 4

Új hozzászólás Aktív témák