Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tybsen

    addikt

    válasz Ryoo #82207 üzenetére

    Wp leginkább akkor ajánlott szerintem, ha valaki nagyon alap dolgokra használja a készüléket (az "igénytelen embereknek való" kifejezést mondanám leginkább, de ez félreérthető eléggé sajnos, én konkrétan azokra gondolok, akik nem igényelnek túl sokat, nincs túl sok elvárásuk).

    Nekem is van egy céges Lumia a Nexus 5 mellett és a rendszer önmagában nagyon erős kompromisszumokkal használható csak. Én próbálom folyamatosan "szeretni" vagy teljesen áttérni, pl 640xl-en el is gondolkodtam, de sajnos az én privát felhasználói szokásaimnak nem felel meg a rendszer :( Talán úgy tudnám érzékeltetni a dolgot, hogy a wp úgy aránylik az androidhoz/ios-hez, mint a gyaloglás az autóval való közlekedéshez (beleértve a kényelmet, sebességet, egyszerűséget , szabadságot és logikát - szigorúan Nexus-színvonalra gondolok). És nem nagy dolgokra gondolok, már egy egyszerű keresés vagy a wp app store felépítése/használata közben is kijön sajnos a dolog.. :(

    Pedig nem vagyok android fan, nyitott vagyok bármelyik rendszerre, ami kiszolgálja az igényeimet. :R Sőt, unom az androidot/nexust, ezért próbálnék kompromisszumot kötni akár más rendszerrel, de csak a saját életemet nehezíteném meg. Jó lenne ha lenne valamiféle alterntíva.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák