Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • monti0222w

    addikt

    válasz Flind #70423 üzenetére

    Kamerában nem jobb a többi igaz, de évi két telora könnyebb megírni a szoftvert mint több százra! Nem vagyok apple gyülölő, csak unom már az iphone mindenek felett dumát!

    [ Szerkesztve ]

  • quailstorm

    nagyúr

    válasz Flind #70423 üzenetére

    Szívemből szóltál. Nekem az Apple szidalmazás meg a WTF faktor addig tartott, míg nem töltöttem együtt 2 hetet az i5-tel. Nagyon egyben van az SW, nagyon barátja a rém buta, összevissza kalimpáló ujjaimnak a felület. Gyors, és csak megy. Jó persze még Jailbreak mellett is vannak gondok, pl fájlkezelés és bluetooth. Vagy erőltetett makró mód. Több gond most nem jut eszembe. Anyagminőség meg tetszett. És nem csak a burkolatra gondolok. Raktak már csúcsmodellbe szar kijelzőt (Sony), szar érintőt (Samsung).

    Nem hiányzott a droidon root meg tiltás, hibernálás és odafigyelés nélkül futó szeméttömeg. Most is rohadtul zavar a rootolatlan telómon hogy 400-500 mega felesleges baromság van, ami még futna is a háttérben a hagynám (google apps).

    Amúgy meg folyton csökken a szifon előnye. 3GS, iOS5 idejében még a multitaskja elég exclusive volt. Most, hogy a droid alá odalapátoltak 3GB RAMot, már az is meg tudja adni a működőképesség illúzióját. Elég gyorsan.

    Számomra mindig is tiszteletet kiváltó volt az optimalizálásuk, és az alkalmazásfejlesztés irányítása. Mindig a legújabbat kihasználni, a legjobban. Erre törekedtek. Nem úgy, mint a droidnál, ahol API szinten 1-2 évvel le kell maradni, ha nem akarod, hogy alig lássák az appod... Utasításkészlet váltás, többszálúsítás is sokat késett.
    iOS-nél meg meghúzták, és kuss. Aztán a 3 éves szifonnal rendelkező meg húzta a száját, hogy a 2-vel újabb generációs többszálas hardverre tervezett rendszer nem fut jól.

    folytatás itt mert hosszú

Új hozzászólás Aktív témák