Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mr.Rain

    senior tag

    válasz mtcob #39962 üzenetére

    Dehogy döntöttem el. Már vagy 2 hete nem alszom emiatt,mert az új telefonomat hajkurászom,jelenleg egy ősrégi Nokiám van. :)

    Szeretek mindennek utánajárni,mielőtt döntök,de pont emiatt nem tudok dönteni most és kissé már hülyén érzem magam,hogy ennyit kihozok belőle. 3 évig tuti nem akarok telót cserélni így ezért fontos nekem,milyet választok majd.

    Nos az utánajárás nálam azt jelenti,hogy MINDEN telefon fórumját elolvastam,értsd úgy,hogy több ezer oldalt futottam végig,amikből több százat el is olvastam. (éjszakai műszakban ráértem :D )

    Leírom az eddigi történteket.

    Huawei Ascend P6:
    -elsőre beleszerettem,gyönyörű,korszerű,nincs akadás a hétköznapi használatban semmi,nem nagyon vele gond,jó választás
    -de rengeteg videófelvételt (nekem fontos szempont ez a része) néztem meg amit ezzel csináltak,és rossz minőségű (Asszony Sony P-je gyönyörű videót csinál) videót csinál nagyon,plusz vodánál csak fehérben van (ezen még túlléptem) és a játékokat annyira nem szereti (megbékélnék vele),nincs mobilfény videózás közben (ez gáz nekem).

    Sony Xperia SP:
    -Bár kevésbé tetszik,mint a HAscend P6,de szélsebes,akadásmentes,gördülékeny,videófelvétel megfelelne,a képek nem jók és összességégben rengeteg panaszt olvastam végig,sok-sok kis apró és nagyobb hibát (memóriakezelés,gyenge wifi,játékból kilépések),persze tudom a Sony szoftver sokat tesz ezekért a hibákért,no de vannak és kész. Mellesleg boldog boldogtalan ezt vette most,mert vodánál és t-nál is szuper akcióban van....

    Samsung Galaxy S3:
    -Szép a képe (bár kissé irreális),itt azt mondtátok,hogy régi már,ne vegyem meg. Sokszor akad a hétköznapi használatban,de frankó képeket és videót csinál. Nem tetszik külsőre,talán a fekete,de ez a műanyag lapát forma nem jön be.

    Sony V:
    -Egyedi,kevés embernek van,mert szolgáltatónál nincs,víz és porálló. Akadásmentes a tesztek alapján,játékokat is jól viszi. Szar az akksija,de 3 órával kevesebb vagy több,nekem mind1. Hátránya,hogy a fórum nem úgy pörög,mint a többinél,és ezt gagyi garival venném gsm boltból,még a többit vodától,nagyjából egy árban ezzel. Mivel év eleji teló,elvileg 4.3 és 4.4 is lesz rá.

    Sajna a nexus 4 már drága nekem,átlépi a 70 000-es max keretet és vele csinált a képek,videók sem tetszenek.

    Na ezek között őrlődöm és már elegem van. Tudom,másnak is lenne ilyen "kellemes" problémája,de akkor is ez van.

    Szóval még nem döntöttem.... Talán már rá kellene böknöm az egyikre és elfogadni a hibáival együtt...

    [ Szerkesztve ]

    "Nincs megállás"

Új hozzászólás Aktív témák