Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Marvinyo

    aktív tag

    válasz mtcob #38021 üzenetére

    Helló!

    Hát ezzel most elgondolkodtattál. Kár, hogy egyik sincs kitéve a vodaboltokban, meg kéne taperolni alaposan mindkettőt, de addig is egy-két kérdés mindkét telefonra vonatkozóan:

    Az app drawer-t root nélkül lehet cserélni? Annó a Sony-knál, csak külön ikonként engedte az "asztalon", az alappot megnyitó "gombot" sehogy nem engedte lecserélni (csak a drawert, a launcherrel magával egyiknél se volt bajom, sőt az Xperia mini pro-n kifejezetten tetszett a négysarkos megoldás - Remélem nem kevertem össze a dolgokat, és jól neveztem nevükön őket :-D).

    Vagy ha azt nem, melyiknél enged mappázni? Jelenleg a Huawei G510-en (ez majd megy tovább a családban), is az Organized Drawer alkalmazást használom erre, nem is értem, hogy miért nem tud egyik gyári sem mappákat...:-(

    Ezeknél is még tele van "szeméttel" a telefon? Gondolok itt olyan appokra, amik vagy abszolút fölöslegesek (Mint pl. a csak olvasó verziójú officesuite), vagy nem használom őket (pl. twitter), és mégis törölhetetlen. (Megjegyzem erről igazán leszokhatnának már...) Jó, tudom, sok helyet nem foglalnak (Legalábbis ha a több giga belső tárhelyre viszonyítva nézzük), meg ha az appkezelőben letiltom, akkor még az ikonja sincs ott, de engem maga a jelenség is zavar. Tudom, ez van...

    Bónuszként: Az IP67 gőz/pára ellen is véd? Ha igen, mennyire jól? Erre szintén nem találtam választ...

Új hozzászólás Aktív témák