Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz Buster17 #24502 üzenetére

    Aha, tehát nem magyar szolgáltató. Sajnos én ezekhez a posványokhoz vagyok kötve, mindegyik pofátlan árakon ad még ilyen régi készülékeket is. Köszi azért. :)

    @Kali: Nem tudtam, hogy lesz rá 4.2, szóval ez jó hír. Mondjuk az S2 kamerája nekem sokkal jobbnak tűnik, de hát sajnos olyan régi darab, hogy már nem árulja szinte senki, Vodafone-nál meg nem akarok maradni, mert csak szar csomagajánlatok vannak (nem gondoltam volna, de már a Telenor is jobban nyomja... ez nagy szó). Mondjuk az S Advance-et ha a Telenornál veszem akkor 23.000 Ft, ha meg még egy csomagot lépek feljebb (amire végülis nincs szükségem), akkor meg már 0 Ft az is. Mindegy, még van 1-2 napom nézelődni.

    Off: Mobilnet lefedettségben mik a tapasztalatok? Alapvetően a fővárosban mozgok, itt élek, de sűrűn vezet az utam vidékre (munka, pihenés, kirándulás, stb). A Vodafone egyetlen előnye eddig az volt nálam, hogy valóban mindenhol jó volt a lefedettség még az eldugott falvakban is, ami a másik kettőről nem mondható el mindig.

    @edem96: És az L9 jobb, mint az S Advance? Engem az LG kamerája nem győzött meg és nekem ez is fontos. Fotós vagyok és ezért érzékeny arra, hogy mivel fényképezek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák