Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz Fredo78 #186241 üzenetére

    Pár napja nekem is feldobta a teló 100eft körül a 12X-et... Nem kap már főverzió upgrade-et, security lesz még, nem tudom mennyi. Viszont ahogy nézem, hogy fiadnak vennéd...ennyiért még most is jó vétel, egy ideje nézegetem, mit vennék helyette, ha valami rákényszerítene, de a felső-közép szegmensben olyan teló, ami ehhez hasonlítható, nem nagyon van, a felső kategória meg rohadt drága. Egyszóval a 100eft körüli mobilok minden szempontból igen messze vannak a 12X-től.

    Nézz rá erre az összehasonlító oldalra, főleg a méret összehasonlítás miatt.

    Ez így egyben még mai telóknál se nagyon jellemző:

    "The Xiaomi 12X, just like the Xiaomi 12, offers a 6.28-inch AMOLED screen with Full HD resolution, dynamic 120Hz refresh rate, 480Hz touch response, HDR10+ and Dolby Vision support, and Gorilla Glass Victus protection. This is the first panel ever on a mobile phone to come with 12-bit native color support for each pixel, which allows showing over 68 billion colors..."

    Fémkeret, 5MP macro, szemben a nevetséges 2MP-es macrókkal, Gorilla Victus, Harman-Kardon sztereó hangszóró...hirtelen ezek ugranak be, amik nem jellemzőek a 100ezres kategóriánál.

Új hozzászólás Aktív témák