Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nfsu17

    veterán

    válasz vence #185560 üzenetére

    ...egy ilyen teszttől!

    Kettő tesztet látsz, különböző helyekről.
    Tessék, itt a 3.
    [link]
    Past Nothing phones already have a track record of delivering solid battery life. The Nothing Phone (2a) did even better than these, with an excellent score of 15:53 hours. It scored excellent across the board, with no one test scenario lagging behind the rest.

    Szólják már nekik is, hogy finoman bánjanak a jelzőkkel, ne írjanak akkor baromságot, hisz te megmondtad.

    Tessék.
    Itt a 4.
    [Nothing Phone 2a vs iQOO Z9 vs realme 12 + vs POCO X6 vs POCO X6 Pro vs realme 12 Pro Battery Test]

    (Honnan származik egyébként?)
    https://nanoreview.net/en/phone-compare

    A két tel egyébként teljesen más világ, szóval itt szerintem a külső pl. érdekesebb döntési szempont lehet.

    Ő mégis ezek közül akar dönteni (jelen pillanatban), én arról tehetek?

    Kamera és akku idő ami fontos (kérdezte a kérdezŐ)

    Én erre válaszoltam, nem arra, amit nem is kérdezett, hogy melyiknek milyen SoC az alapja, meg van-e vez. nélküli töltés, meg hogy néz ki, meg hány éves modell.
    Részletesebb kérdésre, részletesebben lehet válaszolni.
    Attól, hogy leírtam, hogy a 2a-nak "kitűnő" az akkuja, az nem azt jelenti, hogy a Moto más telóval összevetve sokkal rosszabb lenne.
    Ugyanez a kamerára is igaz.
    Írtam azt, hogy JOBB a 2a kamerája, mint a Moto? Úgy látom nem.
    Ettől még megállja a helyét a tény, hogy ennyi pénzért korrekt?
    50MP fő, 50MP nagylátó, 4k30, stabilizálás, 32MP selfie.
    Szóval szerintem megállja a helyét.
    [link]
    Teljesen korrekt széleslátó, kellően részletes főkamera. Nincs zaj, nincs vízfesték effekt, nincs túlélesítés. Vedd figyelembe, hogy szinte 0day sw van rajta, fél-1 év múlva simán csiszolhatnak még rajta. A Moto már 1 éves lesz lassan.
    Teljesen jó teló a Moto is annyiért...DE pl nálam instant NOT get lenne a curved display miatt...na ez az egyéni szoc. problémám.
    Edge 40 fotók [link]

    BTW ismerlek a Telekom topikból (fogalmazzunk úgy, hogy "érdekes" ott is a hozzáállásod), szóval a véleményed azért ennek megfelelően kezelem. :K
    Amúgy nincs részesedésem a NP telókból, felőlem mindenki vehet Moto-t is magának, ha az tetszik neki.

Új hozzászólás Aktív témák