Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AtHoS

    nagyúr

    válasz Muerte68 #173669 üzenetére

    Zenfone 9 látszik, hogy első próbálkozása ezen a területen :DDD
    Tudjuk: "megint nincs rajta sapka" esete. Szóval akkor csak Te írhatod meg a tutit, mert neked úgy tetszik. Értve, nincs gond :K

    Gyenge térerőt onnan vették - mert ugye volt aki szépen leírta -, hogy Samu mellett ott volt egy xy telefon és ahol a Samu már térerőt sem mutatott az XY-nal még simán telefonált. De ugye ehhez olyan helyen is kell járni, ahol valóban gyenge a hálózat.

    Egyébként ez eléggé kérdéses terület, mert ki tudja melyik teló milyen hálózati térerősségi értéknél mennyi pálcikát jelenít meg. Simán lehet, hogy csak kijelzés alapján ez megtévesztő. Viszont, ha tényleg váltogat a telefon csatornák avagy hálózattípusok között a térerősség gyengesége miatt, az akkuidőben is jelentkezni fog.

    Én pl. olyat is olvastam S22-vel kapcsolatban (bár talán Ultra volt), hogy random elérhetetlen volt a telefon amíg teló újraindítás/repülő mód be-ki nem lett végezve rajta.
    Egy tulaj azt írta, hosszabb ideje figyelve mikor/hogyan jelentkezik a gond - kapcsolódott wifi-n kívüli területre tudta behatárolni a probléma jelentkezését és a wifi kézi kikapcsolásával úgy tapasztalta, hogy nem jött elő ez a probléma.
    Hogy ezt bizonyos szoftver verzió okozta avagy alap működésből adódó probléma azt nem tudom, sőt sem alátámasztani, sem cáfolni nem tudom, mert nincs Samu telefonom (és Exynos-os, ha rajtam múlik nem is lesz :) ), de az biztos, hogy ilyet szerintem "csak úgy" nem írogat le senki, ráadásul hosszabb tapasztalati idő után megoldással együtt

    [ Szerkesztve ]

    read-only mode on the forum

Új hozzászólás Aktív témák