Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pubili

    csendes tag

    válasz Zotya84 #171989 üzenetére

    Hosszú, keskeny, vékony a formája. Nincs kicsi kezem, de kényelmetlen fogni (nem hazsnálok tokot). A bekapcsoló gommba épített ujjlenyomat olvasó miatt a telefon elő és hátlapját mutató és hüvelykujjal csípem össze, úgy fogom meg. Az arcfelismerőt hamar kikapcsoltam, mert állandóan megismert. A felső sáv lehíúzásokor, hol az értesítések, hol a funkciós sáv jön le, általában a másik, mint ami kell. A közelségérzékelője szar. Hívás közben random tartásba rakja, kihangósítja, jegyzetel. Szerintem a zseb (?) funkciója sem tökéletes. A messenger üzenetek hangerejének állítási lehetőségét nem találtam meg, így inkább kikapcsoltam azt, mert nagyon hangos. Így is néha hangosan pittyeg, még nem tudtam rájönni, hogy mitől. Facebook, messenger értesítések nem mindig érkeznek meg (de ez lehet, hogy az alkalmazás hibája). Valamiért ugyanolyan felhasználás mellett jobban fogyasztja a mobilnetet. Az időjárás app nem pontos, nem frissül magától. Többet kipróbáltam, többféle beállítással. Magát a rendszert megszoktam, átláttam. Elvileg a VoLTE be van állítva és aktív, de hívás közben ledob a hálózatról. Hazaérve wifi közelbe nehezen csatlakozik magától, sokszor manuálisan kell csatlakoztatni.

Új hozzászólás Aktív témák