Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kali

    legenda

    válasz HuMarc #14356 üzenetére

    ahány teszt, annyi vélemény - és még így is adott, hogy egy dolog valakinek probléma, másnak viszont nem -, de sokkal jobb lenne, ha mindenki konkrét tapasztalat alapján ítélne meg mindent, mert akkor nem másokra kellene hagyatkozni, és úgy leírni, hogy valami ajánlott, vagy nem, illetve ha kérdeznek valami konkrétumot, akkor arra azonnal lehet válaszolni, nem kell ráolvasni, és vagy megtalálod a szükséges infót, vagy nem...stb.
    igen, arról a hibáról beszélek, itt is szépen kiemelted az egyik véleményt, de ez is szerepel ám a cikkben; de teljesen nem zárható ki, hogy az itthon forgalomba került készülékek egyikét sem érinti a probléma
    én leírom a problémákat akár a saját telefonról is, ha szerintem is ténylegesen adott a hiba, megtettem ezt korábban az iphone 4s adott ios firmware verziós hiányosságáról is, hiába jöttek a fanok azzal, hogy ilyen meg olyan módon orvosolható a dolog - különböző külső alkalmazásokkal -, szóval eztán sem nyilatkozom elfogultan, most sem, de tényleg adassék már meg az embereknek, hogy ne csak hallomás alapján hozott véleményt kapjanak!
    korábban is leírtam már, szerintem elég nagy probléma, hogy sokan úgy adnak tanácsot bizonyos telefonokról, hogy az a típus a kezükben sem volt, és ez bizony probléma!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák