Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BenHans

    addikt

    válasz swado #106963 üzenetére

    swado: Hello, :)

    Pont ennyire sötétek, már bocsánat...
    A J320 egy hulladék, Xiaomi Y5II pedig tudtommal nem létezik csak Huawei Y5II ami megint csak kuka.
    Ha szórakozni akarok csak besétálok egy MM-ba, és elég csak hallgatni amit a szerencsétlen átlagfelhasználónak mondanak, de legutóbb már annyira fájt a hülyeség meg a hasbaakasztás, hogy odamentem megmondtam hogy hülyeséget beszél, meg is indokoltam, és felvilágosítottam a kedves vásárlót.

    Tudom túllóg a kereten, de most kuponnal 80 helyett 70 a P9 Lite MM-ban, ami talán a legjobb ajánlat.

    Xiaomi Redmi Note 3 Special Edition best buy lenne 65-ért eustockról, szintén túllóg, de ha ennyi megoldható akkor érdemes legondolkodni rajta. (eustock.eu)

    Ha sok, akkor Redmi 3s Prime vagy Mi4C, de ez utóbbi nem támogatja a b20-as LTE frekvenciát.

    Ha az említettek végképp nem jönnek be, akkor kerülhet képbe esetleg a legfelül már említett P8 Lite és mivel ismered és megfelel az igényeidnek a P70.

    Neked is leírom, ha nem sürgős akkor érdemes lehet black friday akciókban is nézelődni.

    ali7777: Szia :) ,

    Sajnos nincs vele tapasztalatom, bár hallottam róla. Viszont a Blackview BV6000 -ről van teszt.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • Gibo

    senior tag

    válasz swado #106963 üzenetére

    Esetleg ott van még az UMI Max arany színben 157,37 € EU-s raktárból, tehát nem rakódik rá elméletileg vám meg ilyesmi. A főnökömnek bejött, illetve itt a mobilarénán is tesztelték.
    Habár egy 5,5"os lapát barátnőnek....De ez már a te dolgod :)

    [ Szerkesztve ]

    Nokia 6101 -> Samsung J700 -> Samsung C5212 -> Samsung S8500 (Wave) -> Samsung S4 Mini -> Honor 7 -> ZUK Edge -> Vivo IQOO Pro

Új hozzászólás Aktív témák