Új hozzászólás Aktív témák

  • tixem

    addikt

    válasz bargeszt #89676 üzenetére

    A Lenovo bizony üti a J5-öt prociban is, a kis 4 magos mtk odaver a snapi 410-nek, ráadásul RAM-ból is 2 gigát ad. Ha a kettő közül kéne választani akkor egyértelműen P1m.

    Mellesleg létkérdés hálózatfüggő telefont venni? Csak azért kérdezem, mert ebben az ársávban függetlenül is kapsz jó telefont, sőt jobbat is. Honor 4c 2 év gyártói garival sokkal jobb szerintem, mint a P1m, hardveresen biztosan. Egyedül akkuban gurít kevesebbet, de ésszel használva ez is hozza az átlag okostelefonos üzemidőt.
    Vagy edigital-ban Meizu M2, ott is 2 év garit kapsz, és nincs szolgáltatói rablánc. Ráadásul az Honor egy főverziót is biztos frissül.

    Az meg, hogy dual sim-esek édes mindegy a használat szempontjából, ha eggyel használod akkor eggyel használod. Hátrányod nincs belőle, ellenben előnyöd igen, ha később mégis kilátásba kerülne egy másik szolgáltató. Csak egy sim kell és megy a dolog.

    (#89681) anna77 66-ért a 4x már nem éri meg, tekintettel arra, hogy egyébként kiköpött Honor 4c a cucc. A nagyobb kijelzőért meg a plusz 500 mAh-ért nem éri meg az a plusz 10en ezer Forint. S okkal olcsóbban Meizu m2 note-ot kapsz. Vagy Redmi Note 2 Prime-ot. Méret relatív, szerintem nem nagyok. 69-ért már van UMI Iron Pro is, csak hát tapasztalatok hiányában elég zsákbamacska egy telefon, de nekem piszkosul tetszik.

    [ Szerkesztve ]

    Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

Új hozzászólás Aktív témák