Új hozzászólás Aktív témák

  • monguz20

    csendes tag

    Sziasztok!

    Szeretnék én is beállni a telefonvásárolni kívánók tanácstalan sorába, remélve, hogy tudtok nekem valami jó tippet adni, szóval
    - az ár 80-100 e Ft között
    - mindenképpen újat szeretnék, vagy a t-mobiltól havi díjas csomaggal vagy függetlenül akárhonnan
    - felhasználás teljesen hétköznapi, e-mail, telefon, üzenet, navigáció, zenehallgatás, néhanapján egy-egy egysterűbb játék
    - amit nagyon szeretnék az egy mobilos szinten jó kamera, erős gps (navigációhoz, iski trackerhez, runtastichoz), jó wifi, és meglepő módon, hogy lehessen vele telefonálni (csak mert most egy galaxy ace 3 van a birtokomban, ami 10-ből 8 hívást nem kapcsol, csak 1 smst kapok, hogy volt egy nem fogadott hívásom, továbbá a munkahelyemen több embernek is Sony-ja van és ők se nagyon tudnak telefonálni az épületen belül, pedig nem egy atombunkerben dolgozunk és az előző huawei y300-asomnak soha nem volt semmilyen problémája) és hogy ne akadozzon és ne kelljen naponta a clean mastert futtatgatni, hogy egy fél órára megint normálisan működjön
    - sem márkához sem az androidhoz nem ragaszkodom (bár a Samsungot most egy időre mellőzném a rossz tapasztalatok miatt)
    - a telefont legalább 2-3 évig szertném megtartani

    Remélem mindent leírtam, a mobilarénás teszteket olvasgatva sajnos én nagyon beleéltem magam egy Honor 6-ba, amíg a kezembe nem vettem egy 5"-os telefont, és hát őszintén nekem az batár nagy, szóval lehetőség szerint megmaradnék a 4,6-4,7 "-nál.

    Minden hozzászólást tanácsot előre is nagyon köszönök!

    Üdv,

Új hozzászólás Aktív témák