Új hozzászólás Aktív témák

  • Vermilion69

    aktív tag

    Sziasztok!

    Most jár le a 2 éves hűségnyilatkozatom és úgy gondoltam lehet ideje lenne egy készülékváltásnak, mert a jelenlegi telefonom már több bosszúságot okoz, mint örömet. Sony xperion Ion-t cserélnék le, 3G-t nem bírja, újraindul, túlmelegszik, nagyon lassú, eldobálja a vonalat.. GPS-t nem is tudom használni, azonnal újraindul.. nagyon szeretem ezt a telefont, de mivel nem találtam olyan lehetőséget, hogy hardveresen felújítsák ezért új után kell néznem.. :(

    T-mobile Like S díjcsomagom van, és részletre szeretném, a havi részlet ne legyen nagyon több 4000 ft-nál, de ha máshol van függetlenül jó áron, ahol 0%-os THM-re van részletre az is megfelel. Ezzel válaszoltam is rá, hogy újat szeretnék árban pedig így 60-80 ezer körülire jön ki, ha azt nézem, hogy 19 hónapos törlesztés havi maximum 4000 forint körüli részletekben.

    Hosszú távra tervezek! Nagyon szomorú vagyok, hogy az ionom 2 év után ennyire szörnyen működik..

    Használnám:
    - telefonálásra.. sok telefonálásra, legyen rendesen hallható a másik fél!
    - netezés, wifin főleg egész nap, de rövidebb időkre 3G is menne, és ritkán GPS is kéne, hogy menjen
    - játszok is rajta, de semmi komolyabbal, ilyen pixwords, farm heroes saga stb. típusú játékokkal
    - sok facebook és fb messenger használat
    - fotózni nem olyan gyakran szoktam, de ha igen, akkor fontos, hogy normális képet csináljon, amin rendesen olvasható egy dokumentum
    - videózással ugyanez, ha a nyulamat videózom akkor ne fókuszáljon össze-vissza, mint a mostani ionom
    - zenét soha nem hallgatok, videót ritkán nézek, csak youtube
    - az üzemidő fontos!! Bírjon végig normális használat mellett 1 napot, úgy hogy folyamatos wifi, e-mail szinkronizácó megy, netezés és fb esetleg 3G
    - ne legyen a mostani telefonomnál nagyobb! Ezt még pont átérem egy kézzel, szerencsére lány létemre hosszú ujjaim vannak, de ez a max.
    - legyen gyors, zökkenésmentes, legyen elég RAM, hogy bírja az oldalak közötti váltogatást vagy ne haljon be, ha ki és belépek egy játékból
    - értesítési LED-re szükségem van feltétlenül! Amin nincs, az nem is jöhet szóba.

    Windowst nem szeretnék és samsungot se ha lehet, a külsejével nem tudok megbarátkozni jelen pillanatban.
    Kialakításban hasonlíthatna az ionra, kissé kockás, letisztult vonalak a nyerők.

    Nem szeretnék megint úgy járni, hogy megveszek egy kifutó szériát, ami már nem kap frissítést sem és nagyon belassul! A sonynál nem tudom változott-e azóta a helyzet support terén..

    Köszönöm a segítséget! Baromi tanácstalan vagyok..

    (múltkor a t-nél a nő iphone 4s-t akart rám dumálni, de az is elég régi széria és azóta már nem is kapható.)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák